Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Oryginalny jednorazowy waporyzator Yuoto Luscious 3000 Puffs 8ml 1350mAh
| Smak: | lód z mango |
|---|---|
| Rodzaj: | ego |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Pojemność: | 8 ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
Skórzany projekt jednorazowego elektronicznego papierosa Vape 3500 zaciągnięć
| Marka Yuoto: | jednorazowy waporyzator |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1200mAh |
| Siła nikotyny: | 5% 2% |
| Smaki: | winogrono |
| Waga: | 60,5 g |
Yuoto Jednorazowe 3000 zaciągnięć 1350 Więcej smaków Jednorazowy Vape 20x118,5mm
| Nazwa produktu:: | Yuoto Switch 3000 zaciągnięć |
|---|---|
| Smaki:: | 10 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształt:: | Popularny |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 57g |
XXL Yuoto 5 Nicotine Vape Pen 2500 Puffs 15 o smaku mieszanych owoców
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | tak |
Certyfikat CE ROHS Yuoto Luscious, 900 mAh nieładowalny długopis Vape
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nic: | 5% |
| ptyś: | 3000 puff |
Yuoto Mesh Coil Jednorazowy Vape 650 mAh Nieładowalna bateria
| dmuchnięcia: | 1200,0 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5,0% |
| Pojemność e-soku: | 4.0ml |
| Bateria: | 650,0 mAh |
| Smak: | 15,0 |
Yuoto 800 Puffs Vape z 11 smakami Oryginalna powierzchnia 2,5 ml pojemności soku
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 49,3*24,5*25 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 2,5 ml |
| Pojemność baterii: | 600 mAh |
Yuoto Luscious 3000 Puffs jednorazowy vaping
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 56*28.1*29.2 CM |
| Oryginalny kraj: | Chiny |
| Pojemność soku: | 8,0 ML |
| Pojemność baterii: | 1350mAh |
Orignal Elf Bar Luscious 3000 Puffs Jednorazowy Vape 1350 MAh Bateria Yuoto Brand
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 56*28,1*29,2 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 8,0 ml |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
Yuoto Luscious 3000 Puffs Jednorazowy Vape 1350 mAh Bateria Yuoto Banana Ice
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 56*28,1*29,2 cm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Pojemność soku: | 8,0 ml |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |

