Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
5000 Puffs Jednorazowy akumulator Pod Vape Yuoto Thanos 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Pakiet arabski Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Mesh Coil jednorazowa fabryka hurtowa vape
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
5000 Puffs Jednorazowy akumulator Pod Vape Yuoto Thanos 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
5000 Puffs Jednorazowy akumulator Pod Vape Yuoto Thanos 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Oryginalny Taste Yuoto Thanos 5000 Puff Jednorazowa cewka z siatki Vape do wielokrotnego ładowania
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Zmiennego przepływu powietrza YUOTO Jednorazowe wampiry z 23 smakami
| Smak: | 23 smaki |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
| Odporność cewki: | Cewka DualMesh |
| Pojemność akumulatora: | 850 mAh |
YUOTO Jednorazowy Wape Plastic AL DualMesh Coil 15000 puffs 850mAh Regulowany przepływ powietrza 23 smaki
| Pakiet: | 1 szt./op |
|---|---|
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
| Materiał: | Plastik + AL |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
regulowany przepływ powietrza YUOTO jednorazowy vaping 15000 puffs DualMesh coil 850mAh bateria
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
|---|---|
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Materiał: | Plastik + AL |
| Smak: | 23 smaki |
| Watty: | 10-12W |
regulowany przepływ powietrza YUOTO 15000 puffs jednorazowy vaping z cewką DualMesh 850mAh bateria 23 smaki
| Odporność cewki: | Cewka DualMesh |
|---|---|
| Watty: | 10-12W |
| Pojemność akumulatora: | 850 mAh |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
Jednorazowy Wape Plastic AL 850mAh 15000 puffs Regulowany przepływ powietrza 23 smaki DualMesh Coil
| Pakiet: | 1 szt./op |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 850 mAh |
| Watty: | 10-12W |
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Smak: | 23 smaki |

