Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto XXL 2500 zaciągnięć Jednorazowa bateria 1200 mAh 7,0 ml Ejuice Banana o smaku lodu dla Indii
| Nazwa produktu: | Jednorazowe e-papierosy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | 2500 zaciągnięć |
| płynny: | 7ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
YUOTO XXL max3500 Puff fruit flavors oringgnal Wholesale Electronic Cigarette Pod vape pen
| waporyzator: | JEDNORAZOWE |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1200mAh |
| Siła nikotyny: | 5% 2% 0% |
| Smaki: | arbuz |
| Waga: | 60,5 g |
Akumulator hurtowy jednorazowy Vape Pen z cewką siatkową 14 ml e-liquid 650 mAh bateria truskawka kiwi lód
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Fabryka w Chinach Hurtownia Jednorazowego Długopisu Vape z 7 ml E-Liquid 1200 mAh Baterii Strawberry Kiwi Ice
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
2023 Made Puff Plus Yuoto Thanos 5000 Puffs Jednorazowe Ecig Wiele Smaków Jednorazowe Vape Pen
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Lody owocowe smaki jednorazowe waporyzator yuoto xxl max 3500 zaciągnięć siatkowa cewka 1200 mah bateria
| Smak: | Pomarańczowy |
|---|---|
| gotowy czas: | 7-12 dni |
| materiał: | AL+skóra |
| certyfikat uwierzytelniający: | ROSH. ROSZ. CE. CE. FDA.MDSD FDA.MDSD |
| Wielkość kartonu: | 45 CM * 40 CM * 27,5 CM |
2023 Nowe wydanie Wysokiej jakości Dostosowane logo Yuoto 3500 Puff Jednorazowe batoniki Vape Smak
| Smak: | Seria owoców |
|---|---|
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
| Nadaje się do: | WSZYSTKIE > 18 |
| Nic Sól: | 50 mg |
| Dostosowany pakiet: | Dostępny pakiet OEM |
Yuoto OEM 1350mAh Battery 3000 Puffs Disposable Vapes Yuoto luscious big factory
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka Vaping |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + górna skóra |
| Model nr.: | Soczysty |
| Pojemność płynna: | 8ml Esok |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1350 mAh |
Cena fabryczna Jednorazowe kapsułki 14ml E-Liquid 650mAh Bateria Yuoto Thanos 5000 Puffs Cewka z siatki dla większego dymu
| Nazwa produktu: | Długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 |
| Model nr.: | Thanos 5 tys |
| Pojemność zbiornika oleju: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mah |
Cena fabryczna Jednorazowe kapsułki 7 ml E-Liquid 1200 mAh Bateria Yuoto XXL 2500 zaciągnięć Większy dym
| Nazwa produktu: | Długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | SS304 |
| Model nr.: | XXL |
| Pojemność zbiornika oleju: | 7,0 ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |

