Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape LED Screen Bateria Poziom paliwa
| nazwisko: | Yuoto DIGI |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 15000 zaciągnięć |
| Waga: | 105 g/szt |
| Akumulator: | 850 mAh |
| Opór: | 0,6 oma i 1,2 oma |
Yuoto Switch 3000puff Jednorazowe e-papierosy Vape
| Marka: | przełącznik yuoto |
|---|---|
| Nictione: | 5% |
| Pojemność: | 4+4ml |
| Bateria: | 1650 mah |
| Znak towarowy: | OEM/ODM Yuoto XXL |
nondisjunction Mini Bar Vape, cewka z siatki Jednorazowy długopis Cbd Vape
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Yuoto Dispossible Vape Xxl 2500puff Jednorazowe e-papierosy Vape w maskowaniu
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | 15 |
Akumulator Yuoto Thanos 5000 Puffs Jednorazowy Vape 5% nikotyny
| smaki: | 19 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 650 mah |
| Bateria: | Akumulator |
| Ciekły: | 14ml |
| Cewki: | Siatka |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Jednorazowy Vape, 14 ml Jednorazowy Elektroniczny Papieros
| smaki: | 19 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 650 mah |
| Bateria: | Akumulator |
| Ciekły: | 14ml |
| Cewki: | Siatka |
XXL Yuoto 2500 Puff Pod, dwie baterie Apple 1200 mAh E Elektroniczny papieros
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Jednorazowy elektroniczny papieros Vape Yuoto Thanos 5000 Puff 650mAh 14ml E Liquid
| Nazwa produktu: | Thanos 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos-arabski |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 |
Jednorazowy e-papieros bez nikotyny, Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Vape Electronic
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Jednorazowy waporyzator olejowy o pojemności 9 ml, OEM 3500 zaciągnięć Jednorazowy długopis Vape
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |

