Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Certyfikat Tpd Butelka Yuoto 600 zaciągnięć, jednorazowy elektroniczny papieros Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
Butelka Yuoto 600 zaciągnięć, bateria 400 mAh 2,0 ml Jednorazowe kapsułki Bang XXL
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
Unikalny Yuoto Fox 3000 Puffs jednorazowy Vaping E Cigareta Dobry smak
| Nazwa produktu: | Lis Yuoto |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Modny |
| Zastosowanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
SS304 Pctg Materiał Yuoto jednorazowy Wape Yuoto Digi 15000 Puffs Wielokrotnie ładowane
| Nazwa produktu: | Yuoto Digi 15000 zaciągnięć |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg |
| Model nr.: | Yuoto Digi 15000 zaciągnięć |
| Pojemność akumulatora: | 850mAh |
| dmuchnięcia: | 15 000 zaciągnięć |
50 mg Siła 2500 zaciągnięć Jednorazowy Vape OEM / ODM Yuoto XXL
| DOPROWADZIŁO: | NIE |
|---|---|
| Pojemność: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| MODEL: | XXL |
| MARKA: | YUOTO |
Thanos 5000 Puffs Yuoto Jednorazowe cewki Vape Mesh Akumulator
| smaki: | 19 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 650 mah |
| Bateria: | Akumulator |
| Ciekły: | 14ml |
| Cewki: | Siatka |
5% 2% nikotyna XXL MAX 3500 zaciągnięć Yuoto Jednorazowa cewka z siatki lodowej Vape Grape
| smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| smaki: | Lody winogronowe |
| Nadaje się do: | więcej niż 18 lat |
CE ROHS FCC 5000 Puffs Vape, akumulator 600 mAh Wstępnie napełnione długopisy Vape
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka Vape |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości stal nierdzewna |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mAh |
Wsparcie OEM ODM 5000 Puffs Pod Jednorazowy Vape Pen 650 mAh
| Nazwa produktu: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos |
| Pojemność soku: | 14,0 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
2 ml wstępnie napełniona butelka E Liquid Yuoto 600 zaciągnięć 400 mAh Cewka z siatki RoHS FCC Jednorazowa
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |

