Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Pojemność 7 ml 2500 zaciągnięć Jednorazowy rozmiar kieszonkowy Vape
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| Znak towarowy: | OEM/ODM Yuoto XXL |
| karton: | 400 sztuk |
8.0ML 3000 Puffs Vape Pod, 1350MAh Bateria Yuoto Luscious Jednorazowe zestawy
| Nazwa: | Yuoto Luscious 3000 Puffs |
|---|---|
| smaki: | 24 |
| Waga: | 52G |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
Stylowy wygląd Yuoto XXL MAX 3500 zaciągnięć Jednorazowe urządzenie Vape
| dmuchnięcia: | ≈3500 zaciągnięć |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
| Siła nikotyny: | 0%~5% |
| Smaki: | 16 (owocowy, mieszany, klasyczny) |
| Waga: | 60,5g |
Yuoto New XXL MAX 3500 zaciągnięć Jednorazowy Vape Mint Ice Mesh Coil 9ML E Juice
| smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| smaki: | Miętowy lód |
| Nadaje się do: | więcej niż 18 lat |
ODM Yuoto 3500 Puffs Vape Bar 16 Mixed Flavour ROHS 1200mAh Bateria 9ml E Juice
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka Vape |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości skóra + stal nierdzewna |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność soku: | 9ML |
| Bateria: | 1200 mAh |
Bar Entertainment Yuoto XXL 2500 Puffs Disposable Vape 38 Flavours
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
|---|---|
| smaki: | 38 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46 g/szt |
Yuoto Thanos Jednorazowy E-Juice Vape 5000 Zaciągnięć Z Cewką Z Siatki
| Nazwa produktu: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Shape: | Popular |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Bateria: | 650 mAh |
Jednorazowy sztyft Odm Yuoto z baterią 650 mAh
| Nazwa produktu: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos 5000 zaciągnięć Wersja arabska |
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 |
Zestaw jednorazowych kapsułek Yuoto 5000 Puffs Thanos 14 ml E Liquid 650 Bateria
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
OEM ODM Jednorazowy Vape Pod, Zamknięty Kapsułka 600 Zaciągnięć E Papieros Tpd FDA CE RoHS
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |

