Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto Smart 600 Puffs Vape, jednorazowy długopis Vape ODM Nice Taste
| Nazwa produktu:: | Yuoto Smart 600 Puffs |
|---|---|
| Smaki:: | 12 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształt:: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 23g |
Switch 3000 Puffs Lakier do pieca Vape Yuoto Jednorazowy lekki 57g
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Nictione: | 5% |
| Pojemność: | 4+4ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 puff |
7 ml Xxl 2500 Puff Jednorazowe papierosy Vape Yuoto E do baru Elf
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
Papieros E Yuoto Thanos 5000 Zaciągnięć 14Ml 5% Nikotyna 650mAh 19 Smaków
| Podlegający opłacie: | tak (Typ C) |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| WIEK: | >18 |
| Płyn-Sok: | 14 ml |
| Bateria: | 650 mah |
Truskawkowy Arbuz Yuoto Elektroniczny Papieros 50mg Nikotyna 1200mAh Bateria
| dmuchnięcia: | ≈3500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna: | 0%,2%,5% |
| Smaki: | 16 |
| Waga: | 60,5 g/szt |
Bar Entertainment 3500 Puff Jednorazowy Vape 9 ml Ejuice 1200 mAh Bateria OEM ODM ROHS
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL Max 3500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
18 Mixed Flavour 3500 Puffs Vape, ROHS ODM Yuoto Luscious Electronic Cigar
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Elegancka skóra |
| Nazwa modelu.: | XXL MAKS |
| Pojemność soku: | 9,0 ml Equidu |
| Pojemność baterii: | 1200 |
5000 zaciągnięć 14 ml Jednorazowe waporyzatory RoHs 650 mAh Bateria ODM OEM 18 Mieszany smak
| Nazwa produktu: | Jednorazowy Vape Papierosów |
|---|---|
| Materiał: | Lakier piecowy SS304+ |
| Model nr.: | Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność soku: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
ODM Jednorazowe zestawy startowe papierosów E, Yuoto Easy Use 3500 Puffs Vape Pen
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Trwały waporyzator wielokrotnego ładowania, jednorazowy pojemnik Yuoto Thanos 5000 Puffs
| Nazwa produktu: | Yuoto Thanos (angielski) |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Produkty do atomizacji |
| Waga: | 80g |
| Bateria: | 650 mAh |

