Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
650 mah Yuoto Jednorazowy wkład Vape 4000 zaciągnięć o smaku lodu koksowego
| materiał: | metal |
|---|---|
| smak: | lód koksowy |
| pojemność baterii: | 650 mah |
| Pojemność: | 10ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
Kwadratowy kształt Yuoto Xxl Vape 5% soli nikotyny z baterią 1200 mAh
| materiał: | rura aluminiowa + szt. |
|---|---|
| smak: | Lód brzoskwiniowy |
| pojemność baterii: | 1200 mah |
| Pojemność: | 7ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
delikatny wstępnie wypełniony Vape 800 Puffs 2,5 ml płynna bateria 600 mAh
| Smak: | 11 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 800 |
| Pojemność e-soku: | 2,5 ml |
| E-sok Pojemność:: | 600 mah |
| Waga: | 32g |
Bar Relaxing Yuoto XXL 2500 Puff Vape Jednorazowy papieros E 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
| Bateria: | 1350 mAh |
Yuoto XXL 2% sól nikotynowa 2500 Puff Jednorazowy waporyzator 7,0 ml E Sok
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
| Bateria: | 1350 mAh |
Elektroniczny papieros parowy 2500 Puff, 23 smaki Yuoto XXL Jednorazowy Vape
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Butelka Soft Taste Yuoto 600 zaciągnięć dyspersyjny waporyzator 2% cewka z siatki nikotynowej
| smaki: | 14 |
|---|---|
| Waga: | 27G |
| Pojemność baterii: | 400mAh |
| Pojemność e-soku: | 2,0 ml |
| Nikotyna: | 0% , 2% |
Wiele pysznych smaków 1500 zaciągnięć Jednorazowy Vape, urządzenie Yuoto Pod 900 mAh
| dmuchnięcia: | ≈1500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 29 (owocowy, mieszany, świeży) |
| Waga: | 46g |
| Pojemność baterii: | 900 mah |
| Pojemność e-cieczy: | 5ml |
Lekkie urządzenie na 600 zaciągnięć Yuoto Smart Jednorazowy Vape 2ML E Liquid
| dmuchnięcia: | ≈600 zaciągnięć |
|---|---|
| Smaki: | 12 (Owocowe, Mieszane, Klasyczne) |
| Waga: | 23G |
| Bateria: | 350mAh |
| Pojemność e-cieczy: | 2,0 ml |
Oryginalne urządzenie Vaporizer Yuoto, cewka z siatki 3500 Puffs Mint Jednorazowe Vapes
| dmuchnięcia: | ≈3500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200 mAh |
| Nikotyna: | 0%,2%,5% |
| Smaki: | 16 |
| Waga: | 60,5 g/szt |

