Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Zatwierdzony przez TPD 600 zaciągnięć Butelka Yuoto Jednorazowy Vape 2% Nikotyna E cig
| smaki: | 14 |
|---|---|
| Waga: | 27g |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
| E-liquid: | 2,0 ML |
| Zawartość nikotyny: | 20 mg/ml |
Yuoto Thanos 5000 Puff Jednorazowy Vape 14Ml E Ciecz typu c akumulator
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Zabarwienie: | 19 |
| Model: | Zaciągnięcie Thanosa 5000 |
| Akumulator: | TAk |
| Waga: | 80g |
XXL MAX 3500 Puffs Yuoto Jednorazowy Vape Blueberry Ice Mesh Coil 5% 2% Nikotyna
| smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| smaki: | Lody jagodowe |
| Nadaje się do: | więcej niż 18 lat |
2% nikotyna 2 ml E Juice Yuoto Plus 600 Puffs Vape Pen z certyfikatem Tpd
| Typ: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE, Tpd |
| Typ ładowania: | Nieładowalny |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
Oryginalna bateria 650 mAh Yuoto Thanos 5000 Puffs Vape cewka z siatki
| Nazwa produktu: | Yuoto Thanos (arabski) |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Wspomagane rzucanie palenia |
| Waga: | 80g |
| Bateria: | 650 mAh |
0% 2% 5% Nic Salt 5000 zaciągnięć Yuoto Thanos Zestaw jednorazowych kapsułek System 50 ml E Płyn
| Nazwa produktu: | Thanos 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos-arabski |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 |
Multi Flavors 2500 Puffs Jednorazowe zestawy Vape Mod Draw Aktywowane
| DOPROWADZIŁO: | NIE |
|---|---|
| Pojemność E SOK: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| KARTON: | 400 SZTUK |
| WAGA: | 52g |
19 Mieszany smak YUOTO Jednorazowy waporyzator 5% wymienny wkład z solą nikotynową
| Nazwa produktu:: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki:: | 19 |
| Kształt:: | Poquular |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 46g |
ROHS UL PSE 800 Puffs Vape, 2,5 ml elektroniczny papieros Vape E
| Nazwa produktu:: | Yuoto Plus 800 Puffs |
|---|---|
| Smaki:: | 11 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształt:: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| ptyś: | 800 |
Nature Taste 3000 Puffs Jednorazowy Vape 1650 mAh Wbudowana bateria pod
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 4+4ml |
| bateria: | 1650 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |

