Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
2% Nikotyna 1350 mAh Yuoto XXL 2500 Puff Jednorazowy Vape Oryginalny 7.0 ml
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
| Bateria: | 1350 mAh |
Good Salt Pod Yuoto XXL 2500 Puffs Jednorazowy Vape 1350 mAh Bateria
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
| Bateria: | 1350 mAh |
YUOTO XXL Jednorazowy zestaw do waporyzacji 2500 zaciągnięć 1200 mAh Oryginał 5% Nic Sól
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mah |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
23 Smaki 2% Nikotyna Jednorazowe E Cig Vape Yuoto XXL 2500 Puff
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Siatkowa cewka Yuoto Butelka 600 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 20 mg nikotyny
| smaki: | 14 |
|---|---|
| Waga: | 27G |
| Bateria: | 400mAh |
| Pojemność: | 2,0 ml |
| Sól nikotynowa: | 20 mg |
Yuoto XXL 2500 Puffs Jednorazowe zestawy Vape 1200mAH Bateria
| dmuchnięcia: | ≈2500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200 mAh |
| Siła nikotyny: | 5% nikotyny |
| Smaki: | 35 (Owocowe, Mieszane, Klasyczne) |
| Waga: | 52 g/sztuk |
Yuoto Luscious 3000 Puffs Jednorazowe zestawy Vape Urządzenie 8ML E Liquid
| Nazwa: | Yuoto Luscious 3000 Puffs |
|---|---|
| smaki: | 24 |
| Waga: | 52G |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
Yuoto Thanos 5000 Puff Jednorazowy Vape Długopis 5% Nic 14Ml Płyn Elektroniczny Papieros
| Zabarwienie: | 19 |
|---|---|
| Model: | Thanos 5000 zaciągnięć |
| Akumulator: | TAk |
| Waga: | 80g |
| Bateria: | 650 mah |
Yuoto XXL MAX 3500 Puffy Jednorazowe zestawy Vape 16 Smaków Owoce Mieszane
| dmuchnięcia: | ≈3500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200 mAh |
| Poziom nikotyny: | 0%~5% |
| Smaki: | 16 |
| Waga: | 60,5 g/szt |
7ml E Liquid Authentic Yuoto Xxl Jednorazowy zestaw Vape Pen 2500 Puff 5% nikotyny
| dmuchnięcia: | 2500 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność cieczy: | 7 ml |
| Model: | yuoto xxl 2500 puff |
| Bateria: | 1200 mAh |

