Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Dual Flavours 3000 Puffs Jednorazowe Vape Bar Rozrywka z miękkim smakiem
| Nazwa produktu:: | Yuoto Switch 3000 zaciągnięć |
|---|---|
| Smaki:: | 10 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 57g |
| Bateria:: | 1650 mAh |
wymienny wkład 2500 Hit Jednorazowy Vape 5 Sól nikotynowa
| Nazwa produktu:: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki:: | 19 |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 46g |
| Bateria:: | 1350 mAh |
38g 5 jednorazowy waporyzator nikotynowy 650mAh do relaksu w barze na imprezie
| Nazwa produktu: | Yuoto Minibar 1200 zaciągnięć |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Mała butelka wina |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 38g |
Kompaktowy mały jednorazowy Vape 16 smaków do rozrywki w barze
| Nazwa produktu: | Yuoto Minibar 1200 zaciągnięć |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Mała butelka wina |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 38g |
automatyczne rysowanie aktywowane Yuoto soczyste 5 Salt Nic Jednorazowy Vape
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nictione: | 5% |
| waga: | 52g |
15 smaków Yuoto Bubble, doskonały smak 2300 Puff Vape SS304
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 42 cm * 29 cm * 27,5 cm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Pojemność soku: | 10 ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Yuoto Mini Bar Vape z siatkowymi cewkami Pojemność baterii 650 mAh
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 49,3*24,5*27 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 4,0 mln |
| Pojemność baterii: | 650 mah |
Opakowanie 400 sztuk Vape 600 Puffs Yuoto Smart 12 Smaków Jednorazowych
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 38 cm * 31 cm * 27 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 2,0 ml |
| Pojemność baterii: | 350 mAh |
Yuoto Smart 600 Puffs Vape 12 Flavours Jednorazowy system kapsułek Pink Ice
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 38 cm * 31 cm * 27 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 2,0 ml |
| Pojemność baterii: | 350 mAh |
Modny papieros E 2500 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator z 2% nikotyny
| Nazwa produktu:: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki:: | 19 |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 46g |
| Bateria:: | 1350 mAh |

