Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
26 Mixed Flavour 1500 Puffs Jednorazowy Vape do rozrywki w barze
| Nazwa produktu:: | Yuoto 1500 chrupek |
|---|---|
| Smaki:: | 26 |
| Kształt:: | Poquular |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 46g |
relaks Jednorazowy papieros E Cigarette Vape Pen z 22 mieszanymi smakami
| Nazwa produktu:: | Yuoto Luscious 3000 Puffs |
|---|---|
| Smaki:: | 22 |
| Kształt:: | Modny |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 52g |
700 Puff Vape Pen Pod SS304 PCTG PC z 15 mieszanymi smakami
| Nazwa produktu:: | Yuoto Minibox 600 Puffs |
|---|---|
| Kształt:: | Słodkie piękne |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Bateria:: | 450 mAh |
| Sól nikotynowa:: | 2% (może również wybrać inny typ dla ODM) |
Brzoskwiniowy lód Yuoto Bubble, 4000 zaciągnięć cewek z siatki Blueberry Vape Pods
| materiał: | metal |
|---|---|
| smak: | Lód brzoskwiniowy |
| pojemność baterii: | 650 mah |
| Pojemność: | 10ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
Yuoto Switch Niestandardowy elektroniczny papieros 3000 Puff 8 ml Pojemność soku
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 4+4ml |
| bateria: | 1650 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
Akumulator Yuoto Bubble, 4000 zaciągnięć Jednorazowy kształt butelki Vape Mini Wine
| ptyś: | 4500puff |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Mini butelka wina |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 57g |
OEM ODM 800 Puffs Vape Nie można ładować Modne na imprezę
| Nazwa produktu:: | Yuoto Plus 800 Puffs |
|---|---|
| Smaki:: | 11 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształt:: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 32g |
Wielosmakowe jednorazowe długopisy Vape 600 mAh Bateria do relaksu
| Nazwa produktu:: | Yuoto Plus 800 Puffs |
|---|---|
| Smaki:: | 11 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształt:: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 32g |
11 Mieszany smak 800 Puffs Vape OEM / ODM do relaksu w barze Puff
| Nazwa produktu: | Yuoto Plus 800 Puffs |
|---|---|
| Smaki: | 11 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształtować się: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| waga: | 32g |
Bar Relaxation 800 Puffs Vape OEM SS304 PCTG PC Materiał korpusu
| Nazwa produktu:: | Yuoto |
|---|---|
| kolor: | 11 |
| Kształt:: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 32g |

