Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
E Pojemność cieczy 7 ml Yuoto Jednorazowe urządzenie Vape XXL 2500 Puffs
| Nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1200mAh |
Jednorazowy arbuz Ice Yuoto 3500 Puff Mesh Coil 5% 2% nikotyna
| smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| smaki: | Lody arbuzowe |
| Nadaje się do: | więcej niż 18 lat |
Wszystkie Collor 2500 Puffs jednorazowe vapery z konstrukcją z tworzyw sztucznych
| OEM/ODM: | Przystępne. |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Smak: | Zapewnione |
| Kolor: | Cały kolor |
| Wielkość: | 7ml |
YUOTO SHINE PRO Vapes 2000 Puffs 15 Smaków LED błyszczący design
| dmuchnięcia: | 2000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 5,0 ml |
| Bateria: | 850 mAh |
| Smaki: | 15 |
2 ml E sok 600 Puffs Vape, inteligentne przenośne urządzenia Yuoto
| dmuchnięcia: | 600 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%/2% (Rosja) |
| Pojemność e-soku: | 2ml |
| Bateria: | 350mAh |
| Smaki: | 12 |
Akumulator Mini Bar Vape Large Puff 33g lekki, łatwy do przenoszenia
| Bateria: | 640 mah |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Kompaktowy długopis Vape wielokrotnego napełniania z przezroczystym widocznym zbiornikiem oleju
| Kolor: | 5 |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Uzupełnij 4 razy Mini Bar Vape Direct Draw Aktywowany mechanizm wypalania
| Kolor: | 5 |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Jednorazowe 4 ml Vape Pen 640 mAh akumulator MSDS Zatwierdzenie FDA
| Pakiet: | 10 sztuk |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Kompaktowe Ciała Yuoto E Papieros Thanos Jednorazowe 5000 zaciągnięć 15 Smaków 5% Nic
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |

