Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
cewka z siatki Mini Bar Vape, typ c 5 kolorów Akumulator Vape Pod
| Kolor: | 5 |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Jednorazowy papieros Vape Yuoto Luscious E 3000 zaciągnięć Shisha Pen
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| smaki: | 22 |
5% Nic Akumulator Yuoto Thanos Jednorazowe 5000 zaciągnięć Vape 15 Smaków
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
5000 puff Yuoto Thanos Wersja angielska Jednorazowa naklejka Vape Ejuice Pojemność 14 ml
| smak produktu: | 19 smaków |
|---|---|
| Ptyś: | 5000 zaciągnięć |
| Materiał: | Naklejka |
| Pakiet: | 300szt |
| Waga: | 21kg |
5000 Puffs Rechargeable Mesh Coil Yuoto Thanos Vape 15 Smaków Oryginalny
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mAh |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | winogrono |
| Korzyść: | Akumulator |
5000 Puffs Rechargeable Mesh Coil Yuoto Thanos Vape 15 smaków
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mAh |
| cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | winogrono |
| Korzyść: | Akumulator |
Yuoto DIGI 15000 PUFFS oryginalny Yuoto China producent z najlepszą ceną
| Nazwa produktu: | Yuoto Digi 15000 zaciągnięć |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg |
| Model nr.: | Yuoto Digi 15000 zaciągnięć |
| Pojemność akumulatora: | 850mAh |
| dmuchnięcia: | 15 000 zaciągnięć |
Niestandardowe naklejki Vape Pens, Yuoto Luscious 3000puffs Jednorazowe kapsułki
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |
Upgrade Coil Yuoto Luscious Bar, 3000 zaciągnięć Jednorazowy długopis Vape z 24 smakami
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |
Yuoto 8 ml 3000 zaciągnięć Jednorazowe elektroniczne papierosy OEM Factory
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |

