Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Oryginalna fabryka Yuoto XXL MAX 3500 zaciągnięć Jednorazowa cewka z siatki Vape 9 ml
| Nazwa: | XXL MAKS |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3500 |
| Nikotyna: | 0%,2%,5% |
| Bateria: | 1200 mAh |
| sok: | 9ML |
GORĄCY Klasyczny Model YUOTO 1200 mAh Xxl 2500 Puff Jednorazowy Vape 23 Smaki Nic 5%
| Smak: | 23 |
|---|---|
| Bateria: | 1200 mah |
| E-sok: | 7,0 ml |
| dmuchnięcia: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% |
Oryginalne zaciągnięcia Thanos 5000 Yuoto Jednorazowe kapsułki Vape 2% nikotyny z solą
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Bez wyświetlacza |
| Jednorazowe: | Jednorazowe |
| Smak: | Seria owoców |
| Mechaniczny mod: | Niemechaniczne |
7 ml jednorazowego wapera 2500 pufów jednorazowego wapera do Państwa dyspozycji
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator 2500 zaciągnięć |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 5% |
| Wielkość: | 7ml |
| dmuchnięcia: | 2500 |
| Pakiet: | 1 szt./op |
5000 zaciągnięć YUOTO Jednorazowa cewka Vape Mesh 2 Wersja z akumulatorem
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | 15 |
| korzyść: | Akumulator |
1200mAh Xxl 2500 puff Jednorazowy Vape 23 Smaki Nic 5% E Juice 7,0 ml
| Smak: | 23 |
|---|---|
| Bateria: | 1200 mah |
| E-sok: | 7,0 ml |
| dmuchnięcia: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% |
Zrelaksowany Thanos 5000 Puffs Jednorazowa cewka z siatką do waporyzatora Yuoto
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Wstępnie napełniony akumulator Yuoto Thanos Jednorazowe ładowanie Vape typu C
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Better Taste Yuoto Jednorazowy Vape 5000 zaciągnięć Thanos Arabska wersja
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | Zmieniacz 650 mAh |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | świetny gust |
Yuoto Brand 1500 Puffs Bar ze stali nierdzewnej 16 rodzajów owocowych smaków
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Orzecznictwo: | CE, ROHS |
| Typ ładowania: | Wstępne ładowanie |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |

