Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Uzyskaj doskonałe zadowolenie z waparów dzięki Yuoto 5000 Puffs Vape Adjustable Airflow
| Watty: | 10-12W |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Smak: | 19Smaki |
Upgrade Your Vaping Experience with yuoto 5000 puffs vape 19 Classic Flavors and Voltage Range 3.6V
| Flavour: | Grape Ice |
|---|---|
| Coil: | Mesh Coil |
| Battery Capacity: | 280mAh |
| Color: | 15 Colors |
| Size: | 3.5 Inches |
19 aromaty Zintegrowany YUOTO Jednorazowy Vape Mesh
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Smak: | 19Smaki |
| Siła nikotyny: | 5% |
| Materiał: | Plastik + AL |
Zwiększ swoje doświadczenie w waparze dzięki 5000 pufom waparów w plastikowym opakowaniu AL
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | Siatka |
| Watty: | 10-12W |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
Nowy 16 smakowych YUOTO jednorazowy vaper 1200mAh bateria 3500puffs
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
|---|---|
| Materiał: | Plastik + AL |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
| Odporność cewki: | Siatka |
| Siła nikotyny: | 5% |
Disposable and Portable Vaping with YUOTO Disposable Vape pen Without Display Mesh Coil
| Feature: | Mesh Coil |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Coil: | Mesh Coil |
| Voltage Range: | 3.6V |
Ulepsz swoje doświadczenie w waparze dzięki yuoto 5000 puffs vape 850mAh pojemność baterii i regulowany przepływ powietrza
| Flavor: | 23lavors |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Package: | 1pc/pack |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
Wstępnie naładuj 3000 zaciągnięć gumy balonowej Jednorazowy Vape Yuoto Luscious
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Orzecznictwo: | CE, ROHS |
| Typ ładowania: | Wstępne ładowanie |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Bateria 1350 mAh 8,0 ml E Liquid 24 smaki Jednorazowy Vape Yuoto Luscious 3000 zaciągnięć
| Typ:: | ego |
|---|---|
| Materiał:: | Stal nierdzewna |
| Orzecznictwo:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Rodzaj ładowania:: | Wstępne ładowanie |
| Tryb uruchamiania:: | Czujnik |
OEM / ODM 2500 Puffs Jednorazowe kapsułki, Pctg Yuoto XXL Jednorazowe Vape
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Charging Type: | Disposable |
| Tryb uruchamiania: | waporyzator |

