Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
2% nikotyny TPD Vape Yuoto Butelka Max 600 zaciągnięć, 2 ml jednorazowych papierosów E
| Nazwa: | Butelka Yuoto maks. 600 zaciągnięć |
|---|---|
| smaki: | 16 |
| Waga: | 30g |
| Bateria: | 400mAh |
| Pojemność: | 2,0 ml |
400Mah Jednorazowy papieros E, TPD Vape 2% Butelka nikotyny Yuoto 600 zaciągnięć
| Nazwa: | Butelka Yuoto 600 Puffs |
|---|---|
| smaki: | 14 |
| Waga: | 27G |
| Bateria: | 400mAh |
| Pojemność: | 2,0 ml |
Dostosowane logo Jednorazowy elektroniczny papieros Vape 3000puff Oryginalny YUOTO
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| Bateria: | 1350 mln ha |
| nic: | 5% |
| Materiał: | SS304 + PCTG + PC |
Jednorazowy system kapsułek Yuoto Smart 600 Puffs Bar Łącznie 12 smaków 350 MAh
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 38 cm * 31 cm * 27 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 2,0 ml |
| Pojemność baterii: | 350 mAh |
Vaper do palenia Yuoto Smart Jednorazowy system kapsułek Guava Ice 600 Puffs 12 kolorów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 38 cm * 31 cm * 27 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 2,0 ml |
| Pojemność baterii: | 350 mAh |
Owocowe Smaki Oryginalne XXL MAX 3500 Puff Yuoto Elektroniczny Papieros Pod Vape Długopis
| waporyzator: | JEDNORAZOWE |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
| Siła nikotyny: | 5% 2% 0% |
| Smaki: | arbuz |
| Waga: | 60,5 g |
23 smaki 3000 zaciągnięć Jednorazowy Vape, 8 ml 1350 mAh Yuoto Luscious Puff Bar
| OEM/ODM: | TAk |
|---|---|
| Smak: | kręgle |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Pojemność: | 8 ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
19 dostępnych smaków Yuoto Thanos 5000 Puff 5% nikotyny 14 ml płynu
| Zabarwienie: | 19 |
|---|---|
| Model: | Thanos 5000 zaciągnięć |
| Akumulator: | TAk |
| Waga: | 80g |
| Bateria: | 650 mah |
Autentyczny jednorazowy zestaw Vape Pen Yuoto Xxl, elektroniczny papieros 1200 Mah 2500 Puff
| dmuchnięcia: | 2500 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność cieczy: | 7 ml |
| Model: | yuoto xxl 2500 puff |
| Bateria: | 1200 mAh |
5% nikotyna 14 ml płynu 100% autentyczny akumulator Yuoto Thanos 5000 Puff 650 Mah
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Zabarwienie: | 19 |
| Model: | Thanos 5000 zaciągnięć |
| Akumulator: | TAk |
| Waga: | 80g |

