Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Kawa mleczna Yuoto Mini Box 700 Puffs 15 Smaków 2,3 ml Pojemność soku
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Mini Pudełko |
| Pojemność e-soku: | 2,3 mln |
| Bateria: | 450 mAh |
| Cewka z siatki: | Nie |
Lekka Yuoto Luscious Idealna konstrukcja zapobiegająca wyciekom do podróży
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nictione: | 5% |
| ptyś: | 3000 puff |
Oryginalne smaki Yuoto XXL 2500 Puff, jednorazowy papieros E 2% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
TPD 600 Puffs Yuoto Bottle Max, jednorazowy papieros E z cewką siatkową
| smaki: | 16 |
|---|---|
| Waga: | 30g |
| Bateria: | 400mAh |
| Pojemność: | 2,0 ml |
| Sól nikotynowa: | 2% (może również wybrać inny typ dla ODM) |
Owocowy smak Yuoto Luscious 8ml Pojemność soku 5% Nic Sól
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nic: | 5% |
| waga: | 52g |
Wstępnie napełniona pojemność 8 ml Yuoto Luscious z baterią 1350 mha
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nic: | 5% |
| Model: | soczysty |
Komputer PCTG o dużej pojemności Yuoto Luscious SS304 PCTG z 18 mieszanymi owocami smakowymi
| ptyś: | 3000 puff |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nictione: | 5% |
| waga: | 52g |
Zbędne Yuoto Luscious, długotrwałe 3000 zaciągnięć z nadrukiem LOGO
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| bateria: | 1350 mln ha |
| nic: | 5% |
| smak: | 15 |
Yuoto Plus 800 Puffs E Papieros 32g 11 Mieszany Smak Jagoda Malina Truskawka
| Nazwa produktu:: | Yuoto Plus 800 Puffs |
|---|---|
| Smaki:: | 11 (może również wybrać inny typ dla ODM) |
| Kształt:: | Powieść, popularna, piękna |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 32g |
Yuoto 1500 Puffs Zdrowy elektroniczny papieros na imprezowy relaks
| Nazwa produktu:: | Yuoto 1500 chrupek |
|---|---|
| Smaki:: | 26 |
| Kształt:: | Popularny |
| Podanie:: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga:: | 46g |

