Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Lemon Tea Ice Yuoto Bubble 22x108,9 mm z akumulatorem
| materiał: | metal |
|---|---|
| smak: | herbata cytrynowa |
| pojemność baterii: | 650 mah |
| Pojemność: | 10ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
650 mah Bateria Yuoto Bubble metalowy materiał Certyfikat CE / ROSH / MSDS
| materiał: | metal |
|---|---|
| smak: | czarna porzeczka z aloesu |
| pojemność baterii: | 650 mah |
| Pojemność: | 10ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
700 Puffs Yuoto Mini Box 15 Smaków 2,3 ML Pojemność soku, na którą zasługujesz
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 48,8*25*24,5 cm |
| Kraj pochodzenia: | CHINY |
| Pojemność soku: | 2,3 mln |
| Pojemność baterii: | 450 mAh |
Elfbar Jednorazowe Yuoto Luscious Long Lasting 3000 Puffs z nadrukiem LOGO
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8ml |
| Bateria: | 1350 mln ha |
| nic: | 5% |
| smak: | 15 |
2% Nikotyna 2500 Puff Jednorazowy papieros E Yuoto XXL 1350 mAh Bateria
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
| Bateria: | 1350 mAh |
44,5 cm x 35 cm x 24,5 cm Yuoto Jednorazowy kij XXL 2500 zaciągnięć 23 Smaki
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mah |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
Obsługa OEM / ODM Yuoto Jednorazowy kij XXL 2500 zaciągnięć 23 smaki
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mah |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
Bez nikotyny Jednorazowe E Cig Yuoto Luscious 3000 Puffs Vape Pen OEM
| Nazwa produktu: | Yuoto Luscious 3000 Puffs |
|---|---|
| smaki: | 22 |
| Funkcjonować: | Rozrywka w barze,Relaks |
| Waga: | 52G |
| Bateria: | 1350 mAh |
Best Taste Yuoto Luscious 3000 zaciągnięć, 8 ml 1350 mAh Elektroniczny Papieros
| Waga: | 58 g/szt |
|---|---|
| Smak: | lód jagodowy |
| Rynek Główny: | ZEA, USA, RU, UE |
| Pojemność: | 8 ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
Bar Entertainment XXL 2500 Puff Jednorazowy papieros E 2% Sól nikotyny Yuoto
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| Smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
| Bateria: | 1350 mAh |

