Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Jednorazowe pióro parowe Yuoto Luscious 3000 Puffs 8 ml 1350 mah Pojemność baterii
| jednorazowa czy nie: | TAk |
|---|---|
| Smak: | guma balonowa |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Pojemność: | 8 ml |
| sól nikotynowa: | 5% |
Wprowadź swój vaping na nowe szczyty z YUOTO Jednorazowym Wape Pen Mesh Coil Resistance
| Materiał: | Plastik + AL |
|---|---|
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Siła nikotyny: | 5% |
| Smak: | 19Smaki |
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
650mAh bateria YUOTO jednorazowy wape z regulowanym przepływem powietrza 5000 puffs
| Odporność cewki: | Siatka |
|---|---|
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Watty: | 10-12W |
| dmuchnięcia: | 5000 zaciągnięć |
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
YUOTO jednorazowy vaper 7000 puffs vaper napędzany przez 1,2 ohm oporu cewki
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Materiał: | Plastik + AL |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Siła nikotyny: | 5% |
Plastikowy AL YUOTO Vaping jednorazowy z 5% nikotyny
| Watty: | 10-12W |
|---|---|
| Odporność cewki: | Siatka |
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| dmuchnięcia: | 5000 zaciągnięć |
| Smak: | 19Smaki |
1.2ohm Odporność na cewkę YUOTO Jednorazowy długopis do parowania z regulowanym przepływem powietrza
| Odporność cewki: | 1,2 oma |
|---|---|
| Smak: | 15 smaków |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
| Materiał: | Plastik + AL |
Silne 5000 puff Vape z 5% nikotyny moc Vape z ufnością
| Odporność cewki: | Siatka |
|---|---|
| Watty: | 10-12W |
| Smak: | 19Smaki |
| dmuchnięcia: | 5000 zaciągnięć |
| Pakiet: | 1 szt./op |
Unleash the Power of YUOTO Disposable Vape 1.3ml Capacity and 280mAh Battery for Intense Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Portable And Lightweight: | Yes |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Charging Type: | Cable |
Adjustable Airflow and Grape Ice Flavor Yuoto Disposable Vape Pen's Ultimate Vaping Solution for a Refreshing Experience
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Suitable For: | ALL>18 |
| Display: | Without Display |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
| Voltage Range: | 3.6V |
19 Classic Flavors YUOTO Disposable Vape Mesh Coil for Maximum Satisfaction and Smooth Vaping
| Capacity: | 1.3ml |
|---|---|
| Display: | Without Display |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Voltage Range: | 3.6V |

