Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto XXL 2500 puffs Jednorazowy Vape Pen Atomizer Shisha Electronic Hookah
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania: | waporyzator |
Moc 10-12W Plastik AL 5000 Zaciągnięć Vape - Najlepszy Wybór dla Entuzjastów Vapingu
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
|---|---|
| Flavor: | 23lavors |
| Airflow: | Adjustable |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Material: | Plastic+AL |
Pctg 2500 Puffs Jednorazowe kapsułki, Yuoto XXL Jednorazowe pióro Vape bez wyświetlacza
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania: | waporyzator |
Yuoto Luscious Jednorazowy Vape Pen, nikotyna 3000 Puffów Elektroniczny Papieros
| Typ: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Kabel |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
Zmiennego przepływu powietrza Wypluwacz lakieru do pieca z 0% zawartością nikotyny
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Flavor: | 23lavors |
| Package: | 1pc/pack |
| Airflow: | Adjustable |
Zastosowany przepływ powietrza YUOTO Vaping jednorazowy z plastikowym materiałem AL i 0% moc nikotyny
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Flavor: | 23lavors |
| Package: | 1pc/pack |
Strawberry Kiwi Ice Mesh Coil Yuoto Jednorazowe długopisy Vape z 50 mg nikotyny
| Pakiet: | 10 sztuk/pudełko |
|---|---|
| Smak: | Lody truskawkowo-kiwi (19 smaków do wyboru) |
| Pojemność e-soku: | 14 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Funkcjonować: | Cewka z siatki |
Smoke E Liquid Vape Pen, 5000 zaciągnięć Yuoto Thanos E-papieros
| Ustawić: | pojedynczy |
|---|---|
| Materiał:: | Pkt |
| Rodzaj:: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
| Rodzaj ładowania:: | Bez ładowania |
| Wyświetlacz:: | Bez wyświetlacza |
650mAh Jednorazowe E Cig Watermelon Ice Yuoto Thanos 5000 Puffs 50mg Nikotyna 14ml
| Pakiet: | 10 sztuk/pudełko |
|---|---|
| Smak: | Lody arbuzowe (19 smaków do wyboru) |
| Pojemność e-soku: | 14 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Funkcjonować: | Cewka z siatki |
3000 zaciągnięć Yuoto Luscious Jednorazowy Vape 2023 Niestandardowy projekt OEM
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |

