Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Wysokiej jakości jednorazowy waporyzator YUOTO 5000 zaciągnięć z siatkową cewką
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | 15 |
| korzyść: | Akumulator |
Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Vape Jednorazowa cewka z siatki 14 ml E sok
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | 15 |
| korzyść: | Akumulator |
Oryginalny Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Jednorazowa cewka Vape Mesh 650 mah
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | 15 |
| korzyść: | Akumulator |
100% oryginalny Yuoto Thanos 5000 puffs Jednorazowy Vape z cewką z siatki
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | 15 |
| korzyść: | Akumulator |
Yuoto Luscious Jednorazowe zestawy Vape 3000 zaciągnięć 8 ml E Liquid 1350 mAh Bateria
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |
Yuoto DIGI 15000 Puffs oryginalny YUOTO Vaping jednorazowy
| Nazwa produktu: | Yuoto Digi 15000 zaciągnięć |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg |
| Model nr.: | Yuoto Digi 15000 zaciągnięć |
| Pojemność akumulatora: | 850mAh |
| dmuchnięcia: | 15 000 zaciągnięć |
Kompaktowe ciało Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 14 ml
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | 15 |
| korzyść: | Akumulator |
Xxl 23 Flavours 2500puff Jednorazowy Vape Nic 5% E Juice 7,0 ml Bateria 1200mAh
| Smak: | 23 |
|---|---|
| Bateria: | 1200 mah |
| E-sok: | 7,0 ml |
| dmuchnięcia: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Jednorazowa cewka Vape Mesh z akumulatorem
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Piękny Yuoto 2000 Puffs Vape Jednorazowa cewka z siatki 6 ml E Sok
| Pojemność e-soku: | 6mL |
|---|---|
| Bateria: | 850 mAh |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Nikotyna: | Zawiera |

