Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Bateria 1350mAh Luscious 3000 Zaciągnięć Vape 24 Smaki Yuoto Thanos
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| E płyn: | 8 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1350mAh |
3000 zaciągnięć 5% nikotyny 8 ml soku 1350 mAh Bateria Jednorazowa kapsuła Vape Yuoto Luscious
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Wstępne ładowanie |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
5% nikotyny Jednorazowe długopisy Vape Yuoto shine pro 15 Smaków
| dmuchnięcia: | 2000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 5,0 ml |
| Bateria: | 850 mAh |
| Smaki: | 15 |
40g 1500 Puffs Jednorazowy Vape, 15 Flavor 5ml Jednorazowy długopis Vape
| Smak: | 15 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność e-soku: | 5ml |
| Bateria: | 800 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
przenośny rozmiar High Puff Jednorazowy Vape 650 mAh wbudowana bateria
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność 4ml |
|---|---|
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | wielokrotnego napełniania akumulator |
| waga: | 33g |
CE RoHS Yuoto Jednorazowy waporyzator 2500 zaciągnięć 7,0 ml Pojemność soku Smak mango
| Rodzaj: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Typ ładowania: | jednorazowy |
| Tryb uruchamiania: | Automatyczny |
16 Smaków Yuoto XXL Max 3500 Zaciągnięć Jednorazowy Vape 9.0ml E Juice 1200mAh
| Rodzaj:: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał:: | Pkt |
| Orzecznictwo:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Rodzaj ładowania:: | Nieładowalny |
| Tryb uruchamiania:: | waporyzator |
Cewka siatkowa z długopisem typu C Yuoto Thanos Vape, 5000 zaciągnięć fajki wodnej 14 ml 650 mAh
| Ptyś: | 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| sól nikotynowa: | 5,0% |
| E płyn: | 14ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 19 smaków |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Mesh Coil Jednorazowy Vape 14 ml E Liquid 650 mAh Bateria
| Ptyś: | 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| Bateria: | 650 mAh |
| cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | tak wiele |
| Korzyść: | Akumulator |
5% nikotyny 8 ml 1200 mAh E papierosowy długopis Szisza, Yuoto 3000 Puffs Jednorazowy Vape
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |

