Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Innovative Technologies Yuoto Jednorazowy Vape XXL 2500 Puszek 7Ml
| Nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1200mAh |
52g 2500 Puffs Jednorazowy papieros Vape Pen E z baterią 1200 mAh
| Smak: | 20 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
Led lśniący elektroniczny papieros Vape 2000 zaciągnięć 850 mAh baterii;
| dmuchnięcia: | 2000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 5,0 ml |
| Bateria: | 850 mAh |
| Smaki: | 15 |
Akumulatorowa cewka z siatki wielokrotnego napełniania Puff Vape Pen o przenośnym rozmiarze
| Model: | mini barek |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | pusta pojemność-4ml |
| Bateria: | 640 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
| korzyść: | refillabe (4-5 razy) wielokrotnego ładowania |
Jednorazowy akumulator Yuoto Bubble Vape 3000 Puff E Juice 10ml Bateria 650mah
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mah |
| Akumulator:: | TAk |
Yuoto Thanos 5000puff Jednorazowe papierosy E Vape Pen Mesh Coil Akumulator 650mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAk |
Pina Colada Thanos Yuoto Jednorazowe Vape 5000 Puffs Akumulatorowe cewki siatkowe
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 5000 |
| Nikotyna: | 5% / 2% |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
FCC Yuoto Thanos Jednorazowe urządzenie 5000 zaciągnięć Pod urządzenie 5% Nic Akumulator 15 smaków
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Yuoto Thanos 5000puff Jednorazowe papierosy E z siatkową cewką Akumulator 650 mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAK |
2500 zaciągnięć 5% Nikotyna Yuoto Jednorazowy Vape 7ml Juice E Papieros
| Rodzaj: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Materiał: | Pkt |
| jednorazowy: | TAk |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |

