Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto Lens 50000 puffs chiński producent z najlepszą ceną
| Nazwa produktu: | Soczewka Yuoto 50000 zaciągnięć |
|---|---|
| Tworzywo: | SS304+Pctg |
| Pojemność baterii: | 650mAh |
| dmuchnięcia: | 15 000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 0% 2% 5% lub inne |
Yuoto jednorazowe vaping XXL MAX 3500 puffs
| nazwa: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3500 |
| E płyn: | 9 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Akumulator: | 1200mAh |
Jednorazowe 15 Flavor Vape Oil Pens Yuoto 5000 Puff Coil Design
| Ptyś: | 5000 |
|---|---|
| Smak: | 15 |
| Bateria: | 650 mah |
| E-sok: | 14,0 ml |
| Nikotyna: | 5% 2% 0% |
FCC 1200 Mah Yuoto Vaping jednorazowy XXL MAX 3500 Puffs
| nazwa: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3500 |
| E płyn: | 9 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Akumulator: | 1200mAh |
Regulowany przepływ powietrza XXL 2500 zaciągnięć Urządzenie Vape 7 ml Wbudowany kapsuła 1200 mah
| Nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1200mAh |
Jednorazowa cewka z siatką Yuoto Thanos Vape Pen 5000puff Akumulator
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAK |
E-papieros 700 Puffs Yuoto Vape Jednorazowy 15 Smak i Bateria 450 mAh 2,0 ml
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,0 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Lakier piecowy Yuoto Plus 600 Puffs Vape z siatkową cewką 14 smaków
| dmuchnięcia: | 600 |
|---|---|
| Nikotyna: | 2% |
| Pojemność e-soku: | 2ml |
| Bateria: | 400mAh |
| Smak: | 14 |
Yuoto Thanos 5000puff Jednorazowe papierosy E Vape Pen Mesh Coil Akumulator 650mAh 14ml Nikotyna 5% / 2%
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| dmuchnięcia: | 5000puff |
| Wersje: | wersja arabska/angielska/rosyjska |
| Nikotyna: | 5% / 2% |
15 smaków 2000 zaciągnięć Yuoto Jednorazowy Vape 6 ml E Liquid 850 mAh z cewką siatkową
| dmuchnięcia: | 2000+ zaciągnięć |
|---|---|
| Nikotyna: | 5,0% |
| Pojemność e-soku: | 6,0 ml |
| Bateria: | 850,0 mAh |
| Smak: | 15 smaków |

