Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Długotrwałe 5000 oddechów YUOTO jednorazowe dmuchawy z baterią o pojemności 650 mAh
| Pakiet: | 1 szt./op |
|---|---|
| Odporność cewki: | Siatka |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
| dmuchnięcia: | 5000 zaciągnięć |
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
650mAh bateria YUOTO jednorazowy vaping 1pc Pack 19 smakowych
| Odporność cewki: | Siatka |
|---|---|
| Materiał: | Plastik + AL |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Smak: | 19Smaki |
| Watty: | 10-12W |
Odkryj wydajność Yuoto 7000 Puffs Vape 900mAh bateria i 7000 Puffs
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
|---|---|
| Watty: | 10-12W |
| Smak: | 15 smaków |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Odporność cewki: | 1,2 oma |
5% moc nikotynowa YUOTO Vaping jednorazowy z odpornością na maskę
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
|---|---|
| Watty: | 10-12W |
| Siła nikotyny: | 5% |
| Smak: | 16 smaków |
| Materiał: | Plastik + AL |
3500puffs YUOTO Jednorazowe pióro do waporyzacji nadające się do waporyzacji o dużej mocy
| Materiał: | Plastik + AL |
|---|---|
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Odporność cewki: | Siatka |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
Regulowany przepływ powietrza YUOTO jednorazowy vape z baterią 850mAh i mocą 10-12W
| Battery Capacity: | 850mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Wattage: | 10-12W |
| Flavor: | 23lavors |
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
15 Colors 5000 Puffs Vape Without Display Performance
| Kolor: | 15 kolorów |
|---|---|
| Smak: | Lody winogronowe |
| Typ ładowania: | Kabel |
| uszczelka: | 10PCS/Box; 10 sztuk/pudełko; 400PCS/Case 400 sztuk/obudowa |
| Zakres napięcia: | 3,6 V. |
Discover the Convenience of YUOTO Disposable Vape 280mAh Battery Capacity Adjustable Airflow
| Charging Type: | Cable |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
| Size: | 3.5 Inches |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
Odporność na maskę 3500 puffs wape z 5% składem nikotynowym
| dmuchnięcia: | 3500 zaciągnięć |
|---|---|
| Watty: | 10-12W |
| Odporność cewki: | Siatka |
| Smak: | 16 smaków |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
Flavour Grape Ice Stoving Varnish Vape Without Display
| Voltage Range: | 3.6V |
|---|---|
| Flavour: | Grape Ice |
| Capacity: | 1.3ml |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Airflow: | Adjustable |

