Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
5000puff 14ml E Płynny jednorazowy papieros E, Yuoto Factory Vape Pen
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |
14ml 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowy papieros E 650mAh z dystrybucją
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |
Yuoto Nic Salt 5% Vapes 1500 Puffs, wstępnie wypełniony jednorazowy system kapsułek
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
Yuoto Thanos 5000puff Jednorazowa cewka do wielokrotnego ładowania elektronicznego papierosa Vape
| Bateria: | 650 mAh |
|---|---|
| Akumulator: | TAk |
| Smak: | Smaki owocowe |
| Cewka z siatki: | TAk |
| Wersje: | wersja arabska/angielska/rosyjska |
1200mAh 100% Oryginalny Yuoto XXL 2500 Puffs Jednorazowy Vape 7ml E Płynny 25 Smaków
| Nikotyna: | 5%,2%,0% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Smak: | 25 |
| Waga: | 52 g/sztuka |
14 ml 5000 Puff Jednorazowych Ecigs, akumulator 650 mAh Vape Bar
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |
Akumulator Thanos 5000puff YUOTO Jednorazowa forma cewki Vape Mesh
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% /2% |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAk |
Elektroniczny Papieros Yuoto Plus 600 zaciągnięć 2% Nikotyna 2ML E Płyn Z TPD
| Pojemność soku: | 2ML |
|---|---|
| Waga: | 32 g/szt |
| Wygląd zewnętrzny: | Naklejka |
| Gwarancja: | 90 dni |
| Materiały: | Pcp |
Shine Yuoto Jednorazowe Bańki Akumulator 3000 Puff E Sok 10 ml Bateria 650 mah
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
Trwałe urządzenie jednorazowego użytku Yuoto Thanos Vape, 650 mAh 5000 zaciągnięć
| Nazwa produktu: | Waporyzatory Yuoto |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Produkty do atomizacji |
| Waga: | 80g |
| Bateria: | 650 mAh |

