Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
14 ml E Liquid Thanos 5000 zaciągnięć Yuoto Jednorazowy długopis Vape OEM ODM 650 mAh
| Nazwa produktu: | Jednorazowy e-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Jednorazowe papierosy OEM OEM, 50 mg nikotyny 5000 PUFF Bar Vape Pod System
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | Lakier piecowy SS304+ |
| Model nr.: | Zaciągnięcie Thanosa 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Oryginalna wersja arabska 5000 zaciągnięć jednorazowy Vape Yuoto Thanos
| Nazwa produktu: | Yuoto Thanos (lakier piecowy) |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 5000 |
| smaki: | 19 |
| Aplikacja: | Produkty wspomagające rzucanie palenia |
| Waga: | 60G |
15 Flavors Yuoto Lens 50000 Puffs Rechargeable Disposable Vape
| Nazwa produktu: | Soczewka Yuoto 50000 zaciągnięć |
|---|---|
| Pojemność płynna: | 25 ml soku |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 50 000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 0% 2% 3% 5% |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Jednorazowy Vape 14 ml E Juice 650 mAh Akumulator Akumulator
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Yuoto Orignal XXL Jednorazowy Vape Pod 2500 Zaciągnięć Arbuz Lód 5% Nic 1200 mAh Bateria
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Wymienne 5 kolorów Tpd Vape Pod, Live 600 Puffs Cartridge Mod Device
| Typ: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Ustawić: | pojedynczy |
| Mechaniczny mod: | Niemechaniczne |
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
Yuoto Luscious Bar 2500 Puffs Jednorazowy Vape Pen Upgrade XXL PRO
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Zaciągnięcia Yuoto XXL PRO 2500 |
| Pojemność płynna: | 7,0 ml |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
3500 zaciągnięć Yuoto XXL MAX Jednorazowy waporyzator o wielu smakach
| dmuchnięcia: | ≈3500 zaciągnięć |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
| Siła nikotyny: | 0%~5% |
| Smaki: | 16 (owocowy, mieszany, klasyczny) |
| Waga: | 60,5g |
Jednorazowy lakier piecowy Vape Yuoto Thanos 5000 Puffs Reachargeable
| Nazwa produktu: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
| Nikotyna: | 0% 2% 3% 5% |

