Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto 600 Puffs Vape Multi Flavours Dostępne z 5% soli nikotynowej
| dmuchnięcia: | 600 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 2ml |
| Bateria: | 350mAh |
| Kolor:: | Fioletowy |
Akumulator Yuoto Thanos Jednorazowy długopis Vape 5000 zaciągnięć 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Jednorazowy waporyzator zatwierdzony przez Msds o pojemności 650 mah, 14 ml Ejuice Yuoto Thanos Jednorazowy Vape
| Nazwa produktu: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
| Nikotyna: | 0% 2% 3% 5% |
Yuoto XXL MAX 3500 zaciągnięć Jednorazowy akumulator 1200 mAh
| Nazwa: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| dmuchnięcia: | ≈3500 |
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna: | 5% |
| Smaki: | 19 |
Yuoto Jednorazowy Vape 5 Nikotyna 700 Puffs Bez przycisku automatyczne palenie
| Dmuchnięcia:: | 700 |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| Bateria:: | 450 mAh |
| Kolor:: | Niebieski |
Ogromna pojemność Yuoto Bubble Vape Pen 4000 zaciągnięć do relaksu w barze
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Mini butelka wina |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 57g |
19 smaków Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Jednorazowe urządzenie Vape w Indiach
| Nazwa produktu: | Waporyzatory Yuoto |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Akumulator 2% Nikotyna 5000 Puff Jednorazowy Vape Yuoto Thanos
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Yuoto Thanos 5000 Puff Jednorazowy Vape Akumulator 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Yuoto Thanos 5000 Puff Jednorazowy Vape 14 ML E-liquid 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |

