Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Kształt zbiornika Thanos Yuoto Bubble 5000 Puff Jednorazowy akumulator Vape
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Oryginalny smak Yuoto Thanos 5000 Puff Jednorazowy Vape 14 ml E liquid
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Elektroniczny papieros Yuoto Thanos, 5000 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
Długotrwałe urządzenie do waporyzowania soli nikotynowej 8 ml wstępnie napełnionego płynu
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| smak: | 1 5 |
5% jednorazowy waporyzator z solą nikotynową Bez przycisku Kompaktowy, dyskretny design
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8 ml |
| Bateria: | 1650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 1 szt. / 46 g 10 szt. / opakowanie 1 opakowanie / 485 g 400 szt. / karton 20,5 kg / karton Rozmiar o |
5% Sól Nikotynowa 2000 Puffs Jednorazowy Vape Bez Przycisku Automatyczne Palenie
| dmuchnięcia: | 2000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 5 ml |
| Bateria: | 850 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 1 szt. / 46 g 10 szt. / opakowanie 1 opakowanie / 485 g 400 szt. / karton 20,5 kg / karton Rozmiar o |
5% Sól Nikotynowa 1200 Puffs Vape 4ML E sok Pojemność Wiele smaków
| dmuchnięcia: | 1200 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 4 ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| cewka: | cewka z siatki |
Stoving Varnish Msds Yuoto Thanos Jednorazowy waporyzator Relax 5000 zaciągnięć
| Nazwa produktu: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos 5000 zaciągnięć Wersja arabska |
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 |
E-jucie Pod Thanos Yuoto Bubble 5000 Puff Jednorazowy Vape 5% Nikotyna
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |
5000 Puffs 14ML Jednorazowy waporyzator na kapsułki Yuoto Thanos 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| Kształt: | Czołg |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 80g |

