Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto Vape plus 600 zaciągnięć 800 zaciągnięć elektroniczny papieros
| Smak: | 11 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 600/800 |
| Pojemność e-soku: | 2,5 ml |
| Bateria: | 600 mAH |
| Waga: | 32g |
Yuoto Vape plus 600 zaciągnięć 800 zaciągnięć elektroniczny papieros z tpd w Europie
| Smak: | 11 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 600/800 |
| Pojemność e-soku: | 2,5 ml |
| Bateria: | 600 mAH |
| Waga: | 32g |
Mini butelka wina Vape Pen 4000 zaciągnięć 16 smaków z siatkową cewką
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Mini butelka wina |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 57g |
Kolorowy jednorazowy waporyzator LED, wstępnie napełniony 4000 pociągnięć, aktywowany
| Marka: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 57g |
| Bateria: | 650 mAh |
Unikalna siatkowa cewka Yuoto Bubble 650 mAh Pojemność baterii do paska Puff
| Nazwa produktu: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Smaki: | 16 |
| Kształt: | Mini butelka wina |
| Podanie: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 57g |
Plastikowy AL YUOTO jednorazowy wape z regulowanym przepływem powietrza i pojemnością baterii 650mAh
| Przepływ powietrza: | Nastawny |
|---|---|
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Materiał: | Plastik + AL |
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
| Watty: | 10-12W |
Odporność maszyny, przepływ powietrza do regulowania Yuoto 0°
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Materiał: | Plastik + AL |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Odporność cewki: | Siatka |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
Ręczny tryb uruchamiania 4000 zaciągnięć Yuoto Bubble Akumulator Pojemność soku 10 ml
| Rodzaj: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | kabel |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
5% Nic Salt Jednorazowe kije Vape, Yuoto Thanos Ecigarette 5000 Puffs
| Rodzaj: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Ustawić: | pojedynczy |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Wyświetlacz: | Bez wyświetlacza |
| Typ ładowania: | Typ C |
SS304 Pctg PC Yuoto Bubble 4000 zaciągnięć Akumulator Pojemność cieczy 10 ml
| Rodzaj: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | kabel |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |

