Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Shine Pro Yuoto Jednorazowy Vape, 2000 zaciągnięć 5% Nic Salt Mesh Cewka E Papieros
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
|---|---|
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Bez ładowania |
| Rodzaj: | jednorazowy |
| Tryb: | połysk pro |
Yuoto 2500 Puffs Vaporizer Pen Kit 23 smaki 5% 1200 mAh Bateria Jednorazowa Mongo Ice
| Nazwa produktu: | Długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | SS304 |
| Model nr.: | XXL |
| Pojemność zbiornika oleju: | 7,0 ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Nikotyna Salt Fruit Flavour Yuoto Jednorazowy Vape, 600 zaciągnięć E Cig Pen
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Typ ładowania: | Bezprzewodowy |
| Wyświetlacz: | Bez wyświetlacza |
| Nikotyna: | niski |
| Bateria: | Kobalt |
Papieros Yuoto E 600 zaciągnięć, 16 smaków Jednorazowy długopis Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
OEM Niestandardowy waporyzator Yuoto Thanos 5000 Puffs 650 mAh Jednorazowy długopis Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Yuoto XXL Max Popular Vape Pen Ecig EGO Cigarette 3500puffs Cena fabryczna
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka Vaping |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Owocowe Smaki YUOTO XXL Max 3500 Puff Oryginalny Elektroniczny Papieros Pod Vape Długopis
| waporyzator: | JEDNORAZOWE |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
| Siła nikotyny: | 5% 2% 0% |
| Smaki: | arbuz |
| Waga: | 60,5 g |
Bateria 400 mAh Nowy jednorazowy e-papieros Vape, 600 Puff Tpd Yuoto Butelka Max
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Material: | SS304+Pctg+PC |
| Typ ładowania: | Kabel |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
| Wyświetlacz: | Bez wyświetlacza |
Jednorazowy papieros 3500 Puff E Yuoto OEM Max Puff Mesh Coil
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Projekt butelki 600 zaciągnięć 20 mg Nic Jednorazowy waporyzator 2 ml E Płyn Zgodność z Tpd
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |

