Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Pctg 600 puffs Yuoto E Cigarette, 16 smaków Jednorazowy długopis Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
Oryginalny Yuoto jednorazowy vaping Beyonder 7000 puffs Wlewek sieciowy 15 smaków oryginalny
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | 1,2 oma |
| Smaki: | 15 smaków |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape 20 ML Disposable Vape
| Nazwa produktu: | Yuoto DIGI |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 15000 |
| Smaki: | 23 |
| Kształt: | DŁUGOPIS |
| Waga: | 105 gr |
3500 zaciągnięć Yuoto Jednorazowy Vape, 50 mg nikotyny 16 smaków Vape
| smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| smaki: | Miętowy lód |
| Nadaje się do: | więcej niż 18 lat |
Jednorazowy Vape 3000 zaciągnięć 1350mAh Bateria Yuoto Vape E Papierosy Podwójne Jabłko
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka Vaping |
|---|---|
| Tworzywo: | SS304 + Pctg + górna skóra |
| Nr modelu: | Soczysty |
| Pojemność płynna: | 8ml Esok |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1350 mAh |
14ml E Liquid Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Ecigarette 650mAh Cewka z siatki baterii
| Typ:: | ego |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Ustawić:: | pojedynczy |
| Mod mechaniczny:: | Niemechaniczne |
| Zmienne napięcie:: | Niezmienne napięcie |
5000 Puffs Yuoto Jednorazowy Vape, E Cigarette Vapes o stałej mocy wyjściowej
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Berry Bubble Tea Yuoto Bottlemax 600 zaciągnięć 20 ml 400 mAh Bateria
| dmuchnięcia: | ≈600 |
|---|---|
| Bateria: | 400mAh |
| Nikotyna: | 0/20/50mg/ml |
| Pojemność e-liquidu: | 2ml |
| Głosowanie wyjściowe: | 3,7 V |
E-papierosy Yuoto 5000 Puffs Bar Vape Pen Wracający do użycia zestaw odparników
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
Yuoto Jednorazowy elektroniczny e-papieros Vape Pod 5000 Puff Open System 14 ml
| Nazwa produktu: | Jednorazowy e-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 |

