Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
16 ml wstępnie napełnionego płynu E Yuoto Beyonder Jednorazowy Vape 7000 zaciągnięć 900 mAh RoHS FCC
| Nazwa produktu: | Jednorazowe e-papierosy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | 7000 zaciągnięć Beyonder |
| Pojemność soku: | 16 ml płynu |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
E-papierosy z smakiem Shisha
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Marka: | Yuoto |
| cewka: | Cewka z siatki |
| Pojemność: | 14ml |
| Smak: | 19 |
Yuoto Beyonder 7000 Puffs jednorazowy Vape Pen Pod Mesh Coil Wielokrotnie ładowane e-papierosy
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | 1,2 oma |
| Smaki: | 15 smaków |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
Yuoto XXL 2500 Puffs jednorazowy Vape Pen Electronic Vape One-Time Pod
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
|---|---|
| Kolor: | 20 |
| Smak: | Mieszanka owoców |
| Materiał: | Stopy aluminium |
| Siła nikotyny: | 5% |
YUOTO Producent DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape Regulowany przepływ powietrza MTL i DTL
| nazwisko: | Yuoto DIGI 15000 zaciągnięć |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 15 000 zaciągnięć |
| Smaki: | 23 smaki |
| Akumulator: | 850 mAh |
| Wyposażone: | - Tak, tak. |
Oryginalny Yuoto xxl max jednorazowe Vape Pod 3500 zaciągnięć długopis szisza Vape hurtownie jednorazowe Vape Pen
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Nictione: | 5% |
| Pojemność: | 9mL |
| Bateria: | 1200 mah |
| Marka: | Yuoto |
Jednorazowe wampiry Yuoto XXL Max 3500 Puffs 9 ml
| Nazwa produktu: | Jednorazowe zestawy kapsułek |
|---|---|
| Tworzywo: | Skóra + stal |
| Nr modelu: | XXL MAKS |
| Pojemność soku: | 9 ml e-soku |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Cherry Yuoto Bottlemax 600 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 400 mAh Bateria z siatki
| dmuchnięcia: | ≈600 |
|---|---|
| Bateria: | 400mAh |
| Nikotyna: | 20 mg/ml |
| Smaki: | 16 smaków do wyboru |
| Waga: | 27 g/szt |
Stała moc wyjściowa Yuoto Jednorazowy Vape, 5000 Puffs E Cigarette Vapes
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
SS304 Oryginalny Yuoto XXL MAX 3500 Zaciągnięć Jednorazowy Vape 9 ML E Płyn
| dmuchnięcia: | ≈3500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200mAh |
| Poziom nikotyny: | 0%/5% |
| Smaki: | 19 |
| Waga: | 60,5 g/szt |

