Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Piękne 2000 zaciągnięć Vape Yuoto Shine Pro Jednorazowe zestawy oryginalne
| Smaki: | 25 (owocowy, mieszany, świeży) |
|---|---|
| Funkcja: | Lampka ledowa |
| Waga: | 50g/szt. |
| Bateria: | 850 mah |
| Pojemność e-cieczy: | 5ml |
Akumulator Yuoto Jednorazowy waporyzator Thanos 5000 zaciągnięć
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+lakier piecowy |
| Nazwa modelu.: | Thanos |
| Pojemność soku: | 14,0 ml Equidu |
| Pojemność baterii: | 650 |
0 Nicotine Jednorazowe Pody Vape 3500 Zaciągnięć Yuoto
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| Tworzywo: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Nr modelu: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | 1200 mAh |
Jednorazowy elektroniczny papieros 3500 zaciągnięć, parownik XXL Max Yuoto
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka Vaping |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
5000 puffów Yuoto Thanos jednorazowy vaping smaku owocowego E-Liquid 14ml Vape Pod Pen Arabia Saudyjska
| Nazwa produktu: | Jednorazowy e-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność akumulatora: | 650 |
Yuoto Chiny Oryginalny 5000 zaciągnięć E Papieros Akumulator Thanos Jednorazowy
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
E Cigarette Rectangle Vape Pod 3500 Elf Puff Bar Smoke Shisha Yuoto Jednorazowy długopis XXL Max
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
OEM 3500 Puffs Yuoto XXL Electronic Ecig I Vaporizer Jednorazowy Pod E-Cigarette Vape Pen
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Yuoto Mesh Mini E Cig, bateria 400 mAh Tpd 600 Puffs Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
7000 Puffs Yuoto Beyonder Jednorazowy Vape z możliwością ładowania 650 mAh w Indiach
| Nazwa produktu: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 7000 |
| Smaki: | 15 |
| Kształt: | Skrzynka |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |

