Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
E Cigarety Yuoto Vaping jednorazowy 5000 puffs 650 MAh Vape Pen Bar XXL Elux Elf
| Nazwa produktu: | Jednorazowy e-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność akumulatora: | 650 |
5000 zaciągnięć Jednorazowy Vape Pod, E Papieros Yuoto Thanos Mini Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
OEM Fruit Flavor Puff Bar Yuoto XXL Max Vape Pen jednorazowy e-papieros 9ml 3500 Puff
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
YUOTO THANOS 5000 PUFFS Jednorazowy Vape 14ML Sok
| Nazwa: | Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | ~5000 |
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Akumulator: | Typ C |
| Pakiet: | 300 SZTUK / Karton |
Różne smaki Butelka Yuoto Vape 2% cewka z siatką nikotynową 600 zaciągnięć TPD
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
Dostosowany jednorazowy Mini Vape, smak owocowy 600 zaciągnięć Tpd Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
Jednorazowa cewka siatkowa Vape o stabilnym smaku Yuoto Beyonder 7000 Puffs
| Nazwa produktu: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 7000 |
| Smaki: | 15 |
| Kształt: | Skrzynka |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
Yuoto Beyounder Wyrzucający vapery z zapachem 7000 puffów
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | 1,2 oma |
| Smaki: | 15 smaków |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
Oryginalny Yuoto jednorazowy vaping 7000 puffs pod beeyonder e-papieros
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | 1,2 oma |
| Smaki: | 15 smaków |
| Siła nikotyny: | 0% 2% 5% |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape Disposbale Vape z wyświetlaczem
| nazwisko: | Yuoto DIGI |
|---|---|
| Ptyś: | 15000 |
| Kształt: | DŁUGOPIS |
| Waga: | 105 g/szt |
| Akumulator: | 850 mAh (akumulator) |

