Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
5% 2% Nicotine Yuoto Jednorazowy waporyzator 19 smaków Ekskluzywny oficjalny dostawca
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Yuoto 5000 puffs 14ml jednorazowy dyszb 19 smaków oryginalna fabryka
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Thanos 5000 |
| Pojemność soku: | 14ml e-liquidu |
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
Akumulator 5000 zaciągnięć jednorazowy Vape, Yuoto Thanos Vape Pen
| Nazwa produktu: | Jednorazowy e-papieros |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+lakier piecowy |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 |
Yuoto XXL Max 0% 2% 5% Nic Jednorazowe papierosy E Wstępnie napełniona cewka z siatki
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Jednorazowy parownik pod 3500 zaciągnięć, jednorazowy elektroniczny papieros Yuoto
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Jednorazowy waporyzator Yuoto 400 mAh, 2 ml 600 zaciągnięć Jednorazowy długopis Vape
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Butelka 600 |
| Pojemność soku: | 2 ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 400 mAh |
Beyonder Yuoto Jednorazowe Vape 7000 Puffs z 16 ml e-soku i 15 smaków
| Nazwa produktu: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 7000 |
| Smaki: | 15 |
| Kształt: | Skrzynka |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
14ml 650mah Mesh Coil Mini jednorazowy vaping z szybką dostawą typu C
| Szczegóły pakowania: | 110,7*24*28,5mm |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Akredytywa, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 1000000 SZT |
| : |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape Regulowany przepływ powietrza
| Nazwa produktu: | Yuoto DIGI |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 15000 |
| Smaki: | 23 |
| Kształt: | DŁUGOPIS |
| Waga: | 105 gr |
Yuoto obiektyw 50000 puffs jednorazowy vaping z wyświetlaczem z baterią
| Nazwa produktu: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Yuoto przekroczył 50 000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 25 ml soku |
| Pojemność baterii: | Bateria 650 mAh |

