Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Oryginalne 5000 zaciągnięć Yuoto Jednorazowe cewki Vape Mesh Akumulator
| smaki: | 19 |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 650 mah |
| Bateria: | Akumulator |
| Ciekły: | 14ml |
| Cewki: | Siatka |
Yuoto Smart 600 Puffs Jednorazowy zestaw Vape 2% Urządzenie TPD z nikotyną
| Nazwa: | Yuoto Smart 600 Puffs (TPD) |
|---|---|
| Smaki: | 12 (Owocowe, Mieszane, Klasyczne) |
| Waga:: | 23G |
| Bateria:: | 350mAh |
| Pojemność e-soku:: | 2,0 ml |
Yuoto jednorazowa kapsułka 14ml E Juice 650mAh bateria
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| Tworzywo: | SS304+Pctg+PC |
| Nr modelu: | Yuoto Thanos |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Elektroniczny papieros Flavour Yuoto Xxl Smoke 2500 zaciągnięć Stylowy wygląd
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Yuoto XXL Dym Elektroniczny Papieros 2500 Zaciągnięć Ananas Lód 2% 5% Nic
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Mesh Coil Yuoto Stoving Varnish Varnish, Relax Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć
| Nazwa produktu: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | Akumulator 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
| Nikotyna: | 0% 2% 3% 5% |
Fda Yuoto Jednorazowy Vape, piecowy lakier Vape Pen Mesh Coil 19 smaków
| Nazwa produktu: | Waporyzator jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
| Nikotyna: | 0% 2% 3% 5% |
19 smaków Yuoto Oem Jednorazowy płyn Vape E 14 ml Bateria 650 mAh Akumulator
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
|---|---|
| Model nr.: | Thanos 5000 zaciągnięć Wersja arabska |
| Eliquid-Capacity: | 14ml Ejuice |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
19 Flavours Yuoto Stoving Varnish Varnish, Mesh Coil 5000 Puffs Rechargeable Vape
| Nazwa produktu: | yuoto waporyzator do pieców |
|---|---|
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
| Nikotyna: | 0% 2% 3% 5% |
Niewielki Yuoto Xxl 2500 Puffs jednorazowy Vapor
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
|---|---|
| Smaki: | 45 |
| Kształt: | KLASYCZNY |
| Zastosowanie: | Wspomagane rzucanie palenia |
| Waga: | 22kg/karton |

