Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Długotrwały Vaping Pen Vaporizer jednorazowy Xxl Pro 1200mah
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Zaciągnięcia Yuoto XXL PRO 2500 |
| Pojemność płynna: | 7,0 ml |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
Nowy projekt Yuoto XXL MAX Jednorazowe urządzenie Vape 3500 zaciągnięć 5% Nic
| dmuchnięcia: | ≈3500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200mAh |
| Poziom nikotyny: | 0%/5% |
| Smaki: | 19 |
| Waga: | 60,5 g/szt |
Yuoto Beyonder Jednorazowy waporyzator 7000 zaciągnięć 650 mAh Bateria 16 ml Pojemność 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto Vape |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + Pctg |
| Model.: | Beyonder 7000 zaciągnięć |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 7000 zaciągnięć |
Beyonder 7000 Puffs YUOTO Jednorazowy Vape Pod 650mAh Bateria
| Nazwa produktu: | Yuoto Vape |
|---|---|
| Model: | Beyonder 7000 zaciągnięć |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
| dmuchnięcia: | 7000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 0% 2% 5% |
Multi Flavoured 2500 Puffs Yuoto XXL Jednorazowy Vape 7.0ML E Liquid
| Bateria: | 1200 mAh |
|---|---|
| Zawartość nikotyny: | 5% soli Nic (nikotyna może być OEM) |
| smaki: | 35 (Nowe smaki można dostosować) |
| Waga: | 52 gramy |
| E-ciecz: | 7 ml |
Yuoto vape dym 2500 zaciągnięć Oryginalny Yutu Jednorazowy Vape gorący
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
ROHS Bar Entertainment Jednorazowy waporyzator Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator YUOTO |
|---|---|
| Model nr.: | Thanos 5000 zaciągnięć Wersja arabska |
| Pojemność płynna: | 14ml Esok |
| Pojemność baterii: | 650 |
| dmuchnięcia: | 5 tys |
Popularny waporyzator Yuoto z wysokiej jakości 5% solą nikotynową Jednorazowy waporyzator Oryginalny Yuoto 1500 Puffs Vape Ecigs
| dmuchnięcia: | 1500 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 6 ml |
| Bateria: | 1000 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 1 szt. / 46 g 10 szt. / opakowanie 1 opakowanie / 485 g 400 szt. / karton 20,5 kg / karton Rozmiar o |
7000 Puffs Yuoto Beyonder Jednorazowa szisza w kształcie długopisu Vape z 16 ml e-liquidu 900 mAh Cewka z siatką akumulatorową
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| materiał: | pctg + lakier piecowy |
| Model nr.: | Zaciągnięcie Yuoto 7000 |
| Pojemność soku: | 16 ml |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
5% Nicotine 5000 Puffs Disposable Vape Ultra 14ml Prefilled 650mAh Rechargeable
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |

