Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Grape Ice Flavour YUOTO Disposable Vape 15 Colors and 3.6V Voltage Range for a Long-Lasting Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Feature: | Mesh Coil |
| Size: | 3.5 Inches |
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
No Display YUOTO Disposable Vape with Grape Ice Flavor and Mesh Coil
| Battery Capacity: | 280mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Flavour: | Grape Ice |
| Color: | 15 Colors |
Zwiększ swoje doświadczenie z Yuoto 5000 Puffs Vape 10-12W Watt 19 smakowych
| Siła nikotyny: | 5% |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
| Watty: | 10-12W |
| Odporność cewki: | Siatka |
| Smak: | 19Smaki |
0% 2% 5% Wytrzymałość nikotynowa YUOTO Vaping jednorazowy z regulowanym przepływem powietrza i cewką DualMesh
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Wattage: | 10-12W |
| Airflow: | Adjustable |
Yuoto jednorazowe vaping XXL MAX 3500 puffs urządzenie 45 smaki
| nazwa: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3500 |
| E płyn: | 9 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Akumulator: | 1200mAh |
Regulowany przepływ powietrza YUOTO jednorazowy vape z baterią o pojemności 850mAh i zawartością nikotyny 0%
| Package: | 1pc/pack |
|---|---|
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Airflow: | Adjustable |
| Flavor: | 23lavors |
| Material: | Plastic+AL |
Zwiększ swoje doświadczenie w waparze za pomocą jednorazowego długopisu YUOTO 850 mAh pojemność baterii DualMesh Coil
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
|---|---|
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Wattage: | 10-12W |
| Material: | Plastic+AL |
| Package: | 1pc/pack |
Yuoto jednorazowe vaping XXL 2500 puffs urządzenie smaki miętowe
| nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Akumulator: | 1200mAh |
7 ml Yuoto Vaping jednorazowy XXL 2500 puffs
| nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Akumulator: | 1200mAh |
Nowe niestandardowe 2000 zaciągnięć Jednorazowe kapsułki Vape Yuoto OEM 5% 2% 0% nikotyny
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS |
| Typ ładowania: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania: | waporyzator |

