Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Jednorazowy wkład Vape Yuoto Mini Bar 1200puff Wymienny
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| Ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Bateria: | 650 mah |
| Nictione: | 5% |
Jednorazowy Vape 1200puff Yuoto Mini Bar 650mah Bateria SS304 PCTG
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| Ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Bateria: | 650 mah |
| Nictione: | 5% |
Wymienny wkład Yuoto Mini Bar Jednorazowy Vape 1200puff
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| Ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Bateria: | 650 mah |
| Nictione: | 5% |
Oryginalny jednorazowy Vape YUOTO Lekki 48g Dobry smak
| Smak:: | 16 smaków |
|---|---|
| Dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 7,0 ml |
| Bateria:: | 1200mAh |
ODM Huge Yuoto Luscious, 22 smaki 8 ml Jednorazowe Vapes 3000 Puffs
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| smaki: | 22 |
| bateria: | 1350 mah |
| e-ciecz: | 8ml |
| Marka: | yuoto |
Jednorazowe Yuoto Luscious 3000puff 27smak 42g Waga Guava Ice
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
27 Mieszane Owoce Smaku Yuoto Luscious 3000 Puff Jednorazowe 10 sztuk / opakowanie
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
3000puff Jednorazowy Vape Yuoto Luscious 27 smak Guava Ice 1350mAh Bateria
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Mesh Coil Minibar 1200 Puff Yuoto Jednorazowy Vape 15 Smak 4,0 ml E Sok
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
1200 Puff Minibar YUOTO Jednorazowy Vape 15 Smak E Sok 4,0 ml
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |

