Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Jednorazowe waporyzatory owocowe OEM / ODM Różne smaczne soki E
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
Jednorazowy napój Yuoto Energy Drink Vape z wbudowaną baterią 650 mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 15 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność soku: | 10 ml |
42g Waga 3000puff Jednorazowy Vape 27 Smak 1350mAh Bateria Guava Ice
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Bateria 850 mAh Yuoto 2000 Puff Jednorazowy Vape 7w-12w
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| Nikotyna :: | 5% 2% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| Bateria:: | 850 mAh |
| Marka: | Yuoto |
Mesh Coil Yuoto MiniBar 1200 Puff Jednorazowy waporyzator 2% 5% nikotyny 7W-12W
| smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia :: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 4ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
5000 puff Yuoto Thanos Jednorazowy sok Vape E 14 ml Bateria 650 mAh
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | tak |
1200mAh Yuoto XXL 2500 Puffs Vape Pen Jednorazowe smaki owocowe 7ml
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
Blueberry 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowy sok Vape E 14 ml Bateria 650 mAh
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | TAk |
Yuoto 3000puff Luscious Jednorazowy Vape 27 Smak 1350mAh 42g
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Yuoto 23 Flavours 5% Nikotyna 2500 Puffs Jednorazowy aromat owocowy Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |

