Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto 3000puff Luscious Jednorazowy Vape 27 Smak 1350mAh 42g Nikotyna 5%
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Yuoto XXL MAX Mesh Coil Jednorazowe E Cigs Napój energetyczny 50 mg Nikotyna 1200 mAh Bateria
| Pakiet: | 10 sztuk/pudełko |
|---|---|
| Smak: | 16 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 9 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mAh |
Dystrybutor nikotyny Yuoto Luscious 3000 Puff, 8,0 ml E Juice Jednorazowy Vape Pen
| Nikotyna: | 5% 2% 0% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 8 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| Smak ILOŚĆ: | 24 |
| Waga: | 53 |
Butelka Yuoto Max 600 puff Jednorazowa cewka Vape Mesh 2 ml TPD z 16 smakami
| Nazwa: | Butelka Maks |
|---|---|
| dmuchnięcia: | ~600 |
| Materiał: | Jasne szkło |
| Pakowanie: | 200szt |
| Pojemność: | 2ML |
Yuoto Minibar Flavored E Cig 1200 zaciągnięć z przezroczystym widocznym zbiornikiem oleju
| Smak: | 15 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 650 mah |
| cewka: | cewka z siatki |
Mesh Coil 1500 Puffs Jednorazowy Vape z 18 mieszanymi owocami smakowymi
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
Jednorazowe Vapes ODM 1500 Puffs 22x110mm Certyfikat CE ROHS
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
MSDS 1500 Puffs Jednorazowy Vape, 800 mah Nieładowalny papieros E
| Pojemność: | 5ml |
|---|---|
| smaki: | 15 |
| bateria: | 800 mah |
| Nictione: | 5% |
| Marka: | yuoto |
Stal nierdzewna 1200 Puffs Vape Yuoto Mini Bar Mango Ice Smak
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| waga: | 39g |
| Smaki: | 15 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność soku: | 4 ml |
Yuoto Mini Box 700 Puffs Vape Jednorazowa bateria 15 smaków 450 mAh E-Juice 2,3 ml
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |

