Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Bliski Wschód 3000puff Jednorazowy Vape 27smak 1350mAh Bateria 42g
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
XXL 2500 puffs Jednorazowe strąki YUOTO 5% nikotyny o smaku owocowym
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Smak: | 23 |
| waga: | 52 |
Thanos 5000puff YUOTO Jednorazowy sok Vape E 14ml z siatkową cewką
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | tak |
Typ C Akumulator Yuoto Bubble 10 ml E Sok Jednorazowy elektroniczny papieros
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 605 mah (za opłatą) |
| Berło: | Typ C |
| Cewka: | Cewka z siatki |
Yuoto 4000puffs Mesh Coil E Cig Jednorazowy Vape Pod 10ml Akumulator 650mAh
| Smak: | Smaki Owocowe |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Lampka ledowa: | TAk |
| Waga: | 57g |
Vape 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowy sok E 14 ml Bateria 650 mAh
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | TAk |
5000 puff Yuoto Thanos Akumulator Jednorazowy papieros E 14 ml 650 mAh Cewka z siatki
| Nikotyna: | 5% /2% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Akumulator: | TAk |
| Smak: | Smaki Owocowe |
Yuoto 1500 Puffs Jednorazowy Vape 19x102mm 26 Bateria o smaku mieszanych owoców 900mAh
| smak:: | Lód winogronowy |
|---|---|
| Rozmiar:: | 19*102mm |
| Bateria:: | 900 mah |
| Cewka: | Cewka bawełniana |
| DOPROWADZIŁO: | Nie |
Niesamowite 5% nikotyny Yuoto 3000 Puffs Smaki 1650 mAh Bateria
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| smaki: | 22 |
Yuoto Xxl Max 3500 puff Jednorazowe e-cig Cewka z siatką Skórzane wykończenie 1200 mAH 9 ml
| Nazwa: | XXL MAKS |
|---|---|
| dmuchnięcia: | ~3500 |
| Nikotyna: | 0%,2%,5% |
| e-sok: | 9ML |
| Pakowanie: | 200szt |

