Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
YUOTO Smart 600 Puffs Vape 2ML E Pojemność soku z 12 smakami
| Smak: | 12 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 2ml |
| Bateria: | 350mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 600puff |
Yuoto 2-5% Mg 1500 zaciągnięć Jednorazowy Vape 800mAh Wygląd kwadratowej linii baterii
| Smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia;: | 1500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| bateria:: | 800 mah |
UK HOT Model Yuoto Mini Box 700 Puffs Vape Jednorazowe
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
15 Smak Yuoto 5000puff Thanos Jednorazowy sok Vape E 14 ml Bateria 650 mAh
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | TAk |
14 ml 5000 puff Yuoto Thanos Jednorazowa bateria Vape E Juice 650 mAh;
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | TAk |
1200mAh Yuoto XXL 2500 Puffs Vape Pen Jednorazowe smaki owocowe 7ml
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
Yuoto Plus 7W-12W Jednorazowy E Cig Vape 100% Oryginalny 800 Puff 3.5V
| Smak:: | 11smak |
|---|---|
| Ptyś:: | 800puff |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,5 ml |
| Bateria:: | 600 mAH |
TPD YUOTO Minibox Guava Ice Jednorazowy Vape 700 Puffs 15 Smak 22g 450mAh
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Zintegrowana bateria Yuoto 1350mAh Luscious 3000 puffs Pod 8ML E Liquid
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| smaki: | 22 |
Yuoto 8ML E Liquid Luscious 3000 Puffs Zintegrowana bateria 1350mAh
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| smaki: | 22 |

