Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto Thanos 5000 Puffs 14ml Pre-Fill E-Juice Jednorazowy waporyzator 650 mAh Pojemność baterii
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| dmuchnięcia: | 5000puff |
| Płyn-Sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
HOT Italy Yuoto Shine Pro Pod Stick Jednorazowy Vape 2000 Puff E-Juice 5.0ml
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| Nikotyna :: | 5% 2% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| Bateria:: | 850 mAh |
| Marka: | Yuoto |
Truskawkowy Arbuz Ice Yuoto Thanos 5000 Ptysie Wersja Lakierowa
| Bateria: | 650 mah |
|---|---|
| Akumulator: | TAk |
| Smak: | Smaki Owocowe |
| Cewka z siatki: | TAk |
| Wersje: | wersja arabska/angielska/rosyjska |
Small Bubble Yuoto Bottle 600puffs, certyfikaty TPD Mesh Coil Electronic Cigarette
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 600 Chrupek |
| Pojemność e-soku: | 2,0 ml |
| Bateria: | 400 mah |
| Cewki siatkowe: | TAK |
1200 mAh Bateria Yuoto 3500 Puffs Jednorazowe elektryczne papierosy XXL MAX Cewka z siatki
| Pakiet: | 10 sztuk/pudełko |
|---|---|
| Port do ładowania: | Interfejs typu C |
| Smak: | 16 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 9 ml |
| Maks. zaciągnięć: | 3500 chrupek |
Yuoto Luscious E Cigarette Shisha Pen, jednorazowy 3000 Puff Bar
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vapes |
|---|---|
| Pojemność e-liquidu: | 8ml e-liquidu |
| Pojemność baterii: | 1350 mAh |
| Ptyś: | 3000 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 20 mg; 50 mg |
Wymienne wkłady Mini Vape Pods o pojemności 10 ml soku Vape
| waporyzować: | elektroniczne papierosy |
|---|---|
| Pojemność: | 10ml |
| ptyś: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| bateria: | 650 mah |
5 nikotynowych waporyzatorów mini, 3000 jednorazowych waporyzatorów wielokrotnego napełniania 4 razy
| kolor: | 4 kolory |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| cechy charakterystyczne:: | wielokrotnego napełniania (ładowalny) |
| waga: | 33g |
| karton: | 400 sztuk |
Grape Ice 1500 Puffs Jednorazowy Vape 19x102mm 26 Mieszanych Owoców Smaku
| smak:: | Lód winogronowy |
|---|---|
| Rozmiar:: | 19*102mm |
| bateria:: | 900 mAh |
| cewka: | cewka bawełniana |
| doprowadziło: | nie |
wiele smaków 1500 zaciągnięć Jednorazowa cewka Vape Mesh 5 ml Pojemność
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | cewka z siatki |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |

