Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
YUOTO Multi Flavor Jednorazowy mechanizm wypalania Vape Draw
| ciol: | siatka ciol |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 5,0 ml |
| Bateria: | 800mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 1500 zaciągnięć |
EMC ROHS MSDS Yuoto 1500 Puffs Jednorazowy Vape 2-5%Mg 800mAh Bateria 48g
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| dmuchnięcia;: | 1500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| bateria:: | 800 mah |
Flavors Vaporizer Pen Kit 16 smaków SS304 PCTG PC Vape Pen Pod System
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | stal nierdzewna |
| Smaki: | 19 |
| dmuchnięcia: | 2500 |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
14ml E Juice 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowy papieros E 650mAh Bateria
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAk |
5000 puff Yuoto Thanos Jednorazowy sok Vape E 14 ml Bateria 650 mAh Nikotyna 5% Wersja arabska
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | TAk |
Autentyczne zaciągnięcia Yuoto Thanos 5000 z baterią typu C i siatkową cewką
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 2% 5% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Akumulator: | Typ C |
Yuoto 5000 Puffs Jednorazowe papierosy E Thanos Mesh Coil 650mAh Bateria
| Pakiet: | 10 sztuk/pudełko |
|---|---|
| Port do ładowania: | Interfejs typu C |
| Smak: | 19 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 14 ml |
| Maks. zaciągnięć: | 5000 zaciągnięć |
Niestandardowe jednorazowe kapsułki 3500 zaciągnięć, metalowy papieros Yuoto E
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Ustawić: | pojedynczy |
| Mechaniczny mod: | Niemechaniczne |
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
Piękny wygląd Yuoto Jednorazowe 5000 zaciągnięć Vape Pen Akumulator o smaku
| Smak: | arbuz |
|---|---|
| nikotyna: | 5%,2% |
| e-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | Tak |
Mesh Coil 3500 Puffs Jednorazowy Vape, 9 ml Pod Yuoto XXL Max Pen
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Bez opłat |
| Tryb uruchamiania: | Automatyczne |

