Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Jednorazowy Vape ODM 2000 Puffs, jednorazowy zestaw kapsułek 850 mAh
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
Wymienny wkład 2000 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 5% nictione
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
4 ml jednorazowy papieros E Papieros Vape Pen 1200 Puff z baterią 650 mAh
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
Draw Activation 2000 Puffs Jednorazowy Vape Lekki 5 ml E Płynna pojemność
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
650mah Zintegrowany akumulator jednorazowy Vape nie wymaga konserwacji
| karton: | 300 sztuk |
|---|---|
| Pojemność: | 10ml |
| ptyś: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| bateria: | 650 mah |
8 ml jednorazowego soku Vape 10 o smaku z baterią 1650 mAh
| smak:: | 10 smaków |
|---|---|
| Waga:: | 50g |
| Bateria:: | 1650 mAh |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
Jednorazowe batony Vape bez wielokrotnego napełniania 19x102mm z nikotyną solną
| smak:: | Lód z marakui |
|---|---|
| Rozmiar:: | 19*102mm |
| bateria:: | 900 mAh |
| sok: | 5ml |
| waga: | 46g |
18 Aromatyczny waporyzator 10 ml E Pojemność soku Stałe dostarczanie mocy
| dmuchnięcia: | 3000+ |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 18 |
ODM Flavor Vapes Jednorazowy papieros E z baterią 850 mAh
| dmuchnięcia: | 2000 zaciągnięć |
|---|---|
| nikotyna: | 5% 2% |
| bateria: | 850 mah |
| e-sok: | 5,0 ml |
| doprowadziło: | tak |
XXL 2500 puffs Fruit Favours Jednorazowy Vape Pen 7ml E Juice Liquid Oil
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |

