Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto Mini Bar 1200 Puffs 4 ML Pojemność Soku
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 15 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność soku: | 4 ml |
Oriange Factory Yuoto Luscious 3000puff 5% Zintegrowana sól nikotynowa 1350mah Grape Iec
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
3000 Puff Yuoto Luscious Jednorazowe Ecig 5% Nikotyna 1350 mah Arbuz Lodu
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Blueberry Yuoto Bubble Akumulator Jednorazowy 3000 Puff 46G
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
Big Puff Yuoto Bubble Jednorazowy akumulator 2% 5% nikotyny E-sok 10 ml
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
Mesh 1.0 Coil 3000 Puff Yuoto Bubble Jednorazowy akumulator
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
Interfejs typu C Yuoto Bubble Jednorazowy akumulator 3000 puff
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
3000 Puff Yuoto Bubble Jednorazowy akumulator E-Juice 10 ml Bateria 650 mah
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
OEM zamawia urządzenie jednorazowe Yuoto Thanos z dużym sokiem / pojemnością baterii
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |
PC ABS 3000 Puff Pen, Pctg Lusicous Yuoto Elektroniczny Papieros
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | PC + ABS + Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
| Tryb uruchamiania: | Automatyczne |

