Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
2023 shenzhen producent sprzedaż bezpośrednia 600 butelek puff Yuoto vape papieros
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 600 Chrupek |
| Pojemność e-soku: | 2,0 ml |
| Bateria: | 400 mah |
| Cewki siatkowe: | TAK |
2-5% Mg Jednorazowa bateria Ecig 800 mAh Yuoto Smart Pro 1500puff
| Smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia;: | 1500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| bateria:: | 800 mah |
Jednorazowy elektroniczny papieros XXL Vape, 2500 zaciągnięć Niestandardowy długopis parownika
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Nazwa: | XXL 2500 puff |
14 smaków 2 ml E Juice 2% Butelki Nic Yuoto Maksymalnie 600 zaciągnięć z fajką wodną TPD Pen
| dmuchnięcia: | 600 zaciągnięć |
|---|---|
| sól nikotynowa: | 2% |
| Pojemność e-soku: | 2,0 ML |
| Bateria: | 400 mAh |
| Smak: | 14 smaków |
Thanos 5000puff Middle East Version Yuoto E Juice 14ml Bateria 650mAh
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 mah |
| ładowalne:: | tak |
6ml E Liquid Yuoto Srich 2000 zaciągnięć, 850mAh Mesh Coil Vaporizer
| dmuchnięcia: | 2000+ zaciągnięć |
|---|---|
| Nikotyna: | 5,0% |
| Pojemność soku: | 6 ml |
| Bateria: | 850,0 mAh |
| Smak: | 15 smaków |
Tpd Certyfikowana butelka Yuoto maks. 600 puff 2,0 ml Jednorazowa cewka o wielu smakach
| Smak: | 16 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 600 |
| Nikotyna: | 2% |
| Pojemność e-soku: | 2,0 ml |
| Bateria: | 400mAh |
TPD Yuoto Plus 600 zaciągnięć, Blueberry Ice 2ml 2% nikotyna Vape Pen Device fabryka cena hurtowa owocowy smak
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 2ML |
| Pojemność akumulatora: | 600 mAh |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Jednorazowy Vape E Cig 14ml Ejuice 650mAh Akumulator Akumulator
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Truskawkowo-brzoskwiniowy smak lodu Yuoto XXL Max 3500 Puffs Electric Vape Pen
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL Max 3500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |

